Yahudi dünya sermayesinin yüzde seksenini ele geçirirken müslüman ne yapıyordu

1 /
İstemez misin ey Ömer, dünya onların, ahiret bizim olsun diyen, peygambere layık ümmet olmaya çalışıyor olabilirler. Biz zalim olmayalım da, varsın sermaye onların olsun.

Allah münafıklardan korusun bizi.
bu sermaye mevzusunda yahudiler cok avantajlı. ahlaki değerleri yok, bizim gibi çok fazla kati kuralları yok ticaret hususunda. kacakcılık, faiz vs meşru olmayan işler büyük sıkıntı olmasa yahudileri tokatlardım tek başıma. para o işlerde yalan dolan hırsızlık. yani doğru ve zor yoldan onları geçmek için çok doğru olmak lazım o da bizde yok. ancak kola içmeyecek kadar tepki koyabiliyoruz bizde. beni bir salın bak neler oluyor, versin fetvayı diyanet salalım tosunlarımızı bitcoinci elemanı bak israil diye bir yer kalıyor mu? zaten dolandırıcılıktan yana sıkıntımız yok ama genelde birbirimizi tokatlıyoruz. yahudiler bu konuda titizdir. kendi insanını çok tutar bu da onemli.
Dünya sermayesinin yüzde 80’nini şu an elinde tutan yahudiler değil İngilizler. amerika, Kanada, Avustralya,yeni Zelanda gibi ülkeleri de yeni İngiltere olduğunu kabul edersek üzerine güneş batmayan medeniyeti İngiliz çoktan kurdu zaten.

müslümanların bu şekilde yandık, bittik , mahvolduk kafasıyla ezikçe yaşaması tahammül edilebilir bir şey değil. Önce dik durmayı ve kaybettiğimiz öz güveni yeniden kazanmamız gerekiyor.

Velevki sermayenin yüzde yüzü yahudinin eline geçse ne olacak ki? Korkudan ölecek misiniz? Böyle düşünüyorsanız müslümanım diye yaşamanıza bile gerek yok direkt sıkın kafanıza ölün . İslam dünyası oturur yeniden bir durum değerlendirmesi yapar ve bir kurtuluş yolu bulur. Şu an böyle bir imkan yoktur ama engeller ortadan kalkıp imkanlarla önümüzü açtıkça her şey olabilir. Dağın başından eline telefonu alıp da ağlak ağlak felaket senaryosu çizdikçe yahudi uşağı olmaktan başka ne yapabilirsiniz ki?anca, “coca cola içme Filistin’e bir kurşun da sen sıkma” falan diye garip şeyler üretirsiniz. Boş boş oturup hiç bir şey yapmadan ağlamak çok zevkli çünkü.
hangi müslümanlar?
zamanında iktidarlarını korumayanlar, iktidarlarına diktatör algısıyla saldıran siyonistlere çanak tutanlar falan mı?
kaddafi: ülkesi zengindi, fatura falan bile doğru dürüst ödemiyordu millet, yeni evlenenlere ev bile hibe ediliyordu. sonuç? halkı tarafından öldürüldü.
mursi: her anlamda müslümanlara yardım ediyordu. filistine dahi yardım ediyordu. türkiye ile iyi anlaşıyor ve ekonomisini geliştiriyordu. sonuç? darbe yapıldı ve öldürüldü.
saddam hüseyin: diktatör ilan edildi. nükleer silah saklıyor diye ülkesi talan edildi ve öldürüldü. şimdi ırak halkı kafasına vuruyor.

daha saymadığım niceleri var. adnan menderesler, turgut özallar...
müslümanlar 5 patates, 5 soğan ve zırva niteliğindeki algı haberlere uyarak hep liderlerini kendileri öldürdüler.
müslümanlar ne mi yapıyordu? sahi?
siyonizm tüm her daim dünyanın meselesi olmuştur. onların karakteristik özellikleri dolayısıyla bu böyledir. öyle bir kavimdir ki , kızıldenizi allahın izniyle ortadan yarıp onları karşıya salimen ulaştıran paygamberlerine bile ihanet etmişlerdir. putları o gün altından buzağıdır. bugün de . şimdi bunların düzgün yollar deneyerek zengin olduklarına kimse inanmadığından dünyada kök salamamış ve de salamayacaklardır. bir de , siyonist tabiatlı kimseler müslüman diye de yaşar içimizde o başka bir mevzudur.
Valla Müslümanlar da vakti zamanında Avrupalıların da yahudilerin de anasını ağlatırdı isteseydi(15.yuzyila kadar olan dönem) . Ama hem dini sebepler hem diğer sebepler buna engel oldu. Ama Avrupalıların ve yahudilerin bu kadar gaddar olacaklarını bilememişler. Farkettiklerinde de iş işten geçti biraz. O yüzden muslumanlar niye onlar gibi olmadı sorusu saçma bir sorusu. Bu şuna benziyor muslumanlar niye atom bombası üretip kullanmadı, Amerika gibi. Uretmeliler miydi? Peki.