yalnız kadınların kedi sevgisi

1 /
bazen mecburiyetten kaynaklanandır.
gelip gidip totoma pati atan, sırtımda tırnak/bacaklarımda diş izleri olan, boynumu morartan, uyuduğu zamanlar hariç bir türlü huzur vermeyen kediyle evli değilsem neyim? seviyorum işte.
yaş da 30'a yaklaştı zaten.
kedi, peygamber efendimizin sevdiği bir hayvandır. nankör değil, sadece biraz özgür ve şımarıktır. ahmet haşimin kedi ve köpeği karşılaştırdığı yazısını öneririm. harikadır.
genelde 30 yaş üstü yalnız kadınların barındırdığı sevgidir. yeğen sevgisi, arkadaşlarının çocuklarına duydukları sevgi gibi bir sevgidir ki hayvanlar arasında neden kedilere karşı bu derece üstün sevgi barındırırlar açıkçası ben anlamadım, anlamıyorum.

kedi, fıtratı gereği nankörken, ve bir gün o kadını yalnız bırakan güruha dahil olacağı aşikârken neden kedi seçilir, bilemiyorum..

metropollerin sosyal görünümlü asosyolliğinin çarkında savrulan bu kadınlar çoğunlukla da iyi gelirlere ya da en azından bir gelire sahiptirler.. nerde bi sokak kedisi görseler içleri acır, belki de o kedide kendilerini görürler.. bilen varsa iç yüzünü beri gelsin lütfen..

allah tez elden yalnızlıklarından kurtarsın derken umulur ki kediler bir araç değilmiştir bu kurtuluş sürecinde.. tekrar sokaklara terkedilmez o kediler inşallah..
genelde 30 yaşŸ üstü yalnız kadınların barındırdığŸı sevgidir. yeğŸen sevgisi, arkadaşŸlarının çocuklarına duydukları sevgi gibi bir sevgidir ki hayvanlar arasında neden kedilere karşŸı bu derece üstün sevgi barındırırlar açıkçası ben anlamadım, anlamıyorum.

kedi, fıtratı gereğŸi nankörken, ve bir gün o kadını yalnız bırakan güruha dahil olacağŸı aşŸikârken neden kedi seçilir, bilemiyorum..

metropollerin sosyal görünümlü asosyolliğŸinin çarkında savrulan bu kadınlar çoğŸunlukla da iyi gelirlere ya da en azından bir gelire sahiptirler.. nerde bi sokak kedisi görseler içleri acır, belki de o kedide kendilerini görürler.. bilen varsa iç yüzünü beri gelsin lütfen..

allah tez elden yalnızlıklarından kurtarsın derken umulur ki kediler bir araç değŸilmişŸtir bu kurtuluşŸ sürecinde.. tekrar sokaklara terkedilmez o kediler inşŸallah..