yay burcu

çok neşeli olurlar, kıpır kıpırlardır, gezmeyi çok severler, değişikliği de...
tezat bir şekilde din, felsefe, sosyoloji, psikoloji gibi sosyal bilimlerde iyidirler, ilgilidirler. omuzlar dik ve geniş olur. ve atları muhakkak çok severler.
devamını gör...
gercekten o yay gerginliğini sürekli hissettiğim garip bir burctur. * sürekli bir bahaneleri mutlaka vardir. bu konu cok sikinti yaşadiğim hic anlayamadiğim insanlardir. evi severler cok fazla dısari cikmazlar. rahata düskündürler.
devamını gör...
en ufak bir fikrini bile atomu parçaladım naralarıyla anlatır. kendisine duyduğu hayranlık inanılmaz boyuttadır.
devamını gör...
zekidir,çalışkandir,başladığı işi bitirmeden içi rahat etmez,esprilidir,gulmeyi eğlenmeyi çok sever,dürüsttür,zaman zaman arızaya bağlar ve çekilmez olurlar.haa bir de obsesif denilebilecek düzeyde titizdirler.
devamını gör...
çileden çıkarırlar insanı; her şeye ama her şeye bir cevap ve mazeretleri vardır. evi, evde oturmayı çok severler, konuşkan ve girişkendir ama ne kadar seversem seveyim bu yay burçları beni çileden çıkarır.
devamını gör...
genel olarak ilgimi çekmemiş burçtur, niye bilmem. bu burçtan arkadaşım dahi olmadığını farkettim yaptığım gözlemlerde..
devamını gör...
dünyanın az bulunan burçlarından biri, dünya bu kadar kalabalıkken az bulunmak nasıldır, henüz bir şey fark edemedim ama..

yay burcu insanları genel olarak iyi insanlardır, burçlar üzerinden konuşuyorsak. kimsenin etlisinde, sütlüsünde, bilmem nesinde işi yoktur. çünkü insanları sadece insan olduğu için sever, ahlak önemlidir, vicdan önemlidir o yüzden. herkesin inancına, düşüncesine saygısı vardır çünkü marjinal şeylere bayılırlar ama dediğim gibi baz aldıkları şey, insanların iyi niyeti, ahlakı ve vicdanıdır.

böyle komikli, esprili bakış açıları vardır, inanılmaz bir yaşam isteği, tutkusu ve arzusu olur genelde ama tersini de en uçlarda yaşar, bir anda depresif olur ve yerin dibinde bulur kendini. tüm duygularını uçlarda yaşar, bence hep tutkulu yapısından kaynaklanır. oldukça eğlencelidir, yürümeyi, gezip görmeyi sever ve kesinlikle iyi yol arkadaşıdır, yürür, durur, bekler.. o an neye ihtiyacınız olursa hayatınızı kolaylaştırır.

sevgili olarak tasvip etmiyoruz kendisini, çünkü hıyarın tekidir ama çok iyi dost olurlar. her ne kadar geveze olsalar da asla sırrınızı başkasına emanet etmez, kendi sırrından üstüne tutar ve saklar. genel olarak gevezedir, konuşmayı gülmeyi sevdiği için ama boş gevezelik değildir yaptıkları, her şeyden bir tutam fikri vardır, çünkü odaklanma sorunu yaşarlar, her şeyden bir tutam ilgi alanlarındadır ama profesyonelleşmez.

sevgililik mevzuunda ciddiydim, olgunlaşıncaya kadar iyi bir sevgili olmazlar ama kişilikleri oturduğunda tadından yenmez. ne istediğini bilen yay insanlarından güzel bir şey yoktur bence, çünkü kararsızlıkları hep başlarına dert olur. karar verince de inatla ve sebatla onun için savaşırlar, ne güzeldir bu işte.

kararsız demiştim, onun haricinde sakar, pot kırmaya meyilli, neşeli insanlardır. kötülüklerini görmezsiniz, en azından bilerek yapmazlar..
devamını gör...
yükselen burcumun ta kendisi. sonra neden tuhaf huylarım var diye düşünüyorum boş yere. başak+yay kombininden ne bekliyorsam artık.
devamını gör...
bence burçlar içindeki komik, eğlenceli, sabırsız, telaşlı, iyiniyetli insanların olduğu topluluk. kendimden bilmekten de öte birkaç kuzenim de aynı grupta olunca haliyle fazla maruz kalıyoruz bu tiplere, triplere.

hayatınızda mutlaka bir tane olmalı kendilerinden.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.