yazarların bugünkü mutluluk sebebi

1 /
Bugün tam 4 yıl aradan sonra evde iftar yapacak olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Evet dile kolay tam 4 yıldır her ramazanı ve Ramazan Bayramını gemide geçiriyordum. Şimdi iftara saatler kala eve doğru yol alıyor olmak, bir umut iftara yetişirim diye bir beklentiye girmek nasip oldu. Ramazanın son günlerini bari evde geçirecek olmak benim için tarifi imkansız bir mutluluk. Neyseki küçük şeylerle mutlu olmayı bilen bir insanım.
Az önce dayımın önceden gönderdiğim bir ses kaydımı yollayıp sesini özlemişim demesi beni çok duygulandırdı. Çok mutlu oldum. Sevdiğini pek hissetmezdim, benimle hep uğraşırdı ama seviyormuş demek ki.
yeğenim on günden sonra nihayet kendine geldi ve yüzüme güldü.

seni güldürmek için günlerdir yaptıklarımla yaktığım kalorilerin haddi hesabı yok insafsız...
Hayırlısı ile rotayı eve doğru çevirdik bakalım. Kısmet olursa yarın akşam inşallah iftarı evimde yapacağım. Ramazan bitmeden evde iftar yapmak nasip olacak bakalım...
Bir yapaylıktan, bir mukallitlikten kurtulmuş gibi hissediyorum. Sizinle zorla aybı ortamda olduğunu hissedersiniz ya birinin ve onun yerine bile rahatsız olursunuz hani. İşte o rahatsızlıktan kurtulmuş hissediyorum. *
Geçmişte altcoinler için saatlerce araştırma yapardım. Artık büyük ölçüde tamamlanmış programım sayesinde bir iki dakika içerisinde bir kaç saatlik eforumun karşılığını alabiliyorum. Bugün de ilk meyvelerini almaya başladım.