yazarların bugünkü mutluluk sebebi

1 /
Birden fazla sevdiğim insanı aynı gün içinde gördüm, eve gitmeden üsküdar'a uğradım ve seramik malzemesi aldım. Ayrı ayrı hepsi mutluluk sebebi, çok şükür. oh be hadi be vay be yürü be...
önemli bir kararı korka korka da olsa eyleme geçirmek. uzun süredir görüntülü konuşmadığım bir dostumla görüntülü konuşmak ve kedilerini görmek (kediler bana yüz vermedi ama olsun). psikoterapi sürecinin güzel bir seansını daha geçirmek ve ilerleme katettiğini düşünmek. pazardan yumurta ve sebze almak. yumurta aldığım amcanın çok içten hal hatır soran bir insan olması.

evet ufak şeyler sayesinde yüzüm hafiften gülmeye başladı. galiba ben bu başlığa arada bir uğrayıp yazacağım.

şükürler olsun.
Bugün mutlu olmamı gerektirecek o kadar çok şey yaşadım ki hangisini anlatayım bilmiyorum. Tamam tamam hepsini anlatayım o zaman*
Öncelikle yaklaşık 45 gün aradan sonra ev kahvaltısı yaptım. Valla bildiğiniz hani o peynir, zeytin, birkaç çeşit reçel, hamur, domates, bal ve soframızın yıldızı sucuklu yumurta eşliğinde muazzam bir yeme sanatı icra ettim.
Sonrasında yazdan kalmış içimi ısıtan güneş mutlu etti beni.
Kendisine ve fikirlerine çok değer verdiğim kıymetli bir insanın tavsiyesi üzerine bir kaç kitap aldım ve hemen bir tanesini okumaya başladım. Alın size mutlu olmak için bir sebep daha.
Okuduğum kitapta yer alan bir kaç sözcüğün anlamını öğrendim ve mutlu oldum.
Sanırım küçük şeylerle mutlu olmasını bilen bir yapım var ya da insan istedikten sonra mutlu olmak için mutlaka bir sebep buluyor.