yazarların bugünkü mutluluk sebebi

1 /
Tüm gün sırıtmak. Uzun süreden sonra Dolu dolu bi gündü ve ağzım acıyor artık gülmekten. Çok eğlenceli bazı şeyler, Kıkır kıkır.

Bir de tatil planımı sonunda yapmak. Ama üzücü kısmı plan yapmanın tatilden daha güzel olması. Neyse belki bu sefer tam tersi olur.

Ağustos, kavuştuk. Ve sonunda, benimsin! *
şu an aynı anda
filtre kahve
sade soda

ve soğuk süt içiyorum.

filtre kahveyi yorgunluğumu alsın diye
sodayı sıcaktan bunaldığım için
sütü de sevdiğim için içiyorum.

mükemmel kombinasyonu buldum, daha mutlu olamam sanırım.
allah'ım şükürler olsun sana.
Bugün ömrüm boyunca unutamayacağım harika bir gün geçirdim. Böylesine güzel bir gün geçirmemde katkısı olan güzel insana çok teşekkür ederim. * İyi ki varsın. Tek amacım böyle unutulmaz güzel anılar biriktirmek. *
boş küme.
o yangınların haberini aldıkça duyduğum tek his üzüntü.
bizden başka canların evi o ormanlar. bizim değiller. değiller.
insan türünün ormandan tamamen uzaklaştırılması gerektiğini düşünüyorum artık. ormanın insana külliyen yasak olması gerekiyor. başka türlü ne cam kırmaktan, ne izmarit atmaktan ne de bir türlü doymayan boğazlarımız için mangal yakmaktan vazgeçmiyoruz.
kirazlı tokasına iltifat ettiğim kız çocuğu bir süre bekledikten sonra ''teşekkür ederim'' dedi. bakın bu çok kıymetli çünkü artık cevap almamaya, (malesef ki haklı sebeplerle) sapık muamelesi görmeye alıştık hepimiz.

ve bi şey daha*.
Kaç gündür yanına uğrayamamıştım ama bugün bi baktım, sukulentim ölmemiş hatta gördüğüm en iyi formunda. Taktiğim işe yaramış, heyt be*.