yazarların favori ağrı kesicileri

1 /
meşhur ispanyol gribinin ülkemize kazandırdığı ilaç olan gripin dir . diğer arkadaşların önerdiği ağrı kesiciler bayağı ağır vakalarda etkilidir ,illaki. ama gripin ise rutin ağrı kesici ve de ateş düşürücüdür.
bir ara diş ağrısı çekmiştim Allah bir daha yaşatmasın kafamı duvarlara vuruyordum o geçince baş ağrısı tabi* apranax içtim sıfır etki dayamadım arvelas içtim peşine hala her şey aynı sonra majezikin ağrı kesici spreyi vardı onu sıktım yine bişi yok doktora gittim * iğne vuramam zaten bir sürü şey içmişsin dedi okumuş adam hakaret edemedi tabi* yarın şu ilaçlardan devam et diyerek bir kaç ilaç yazdı. içlerinden biriside Maximus * ve değerli sözlük sadece 100 mg'lık bir ilaç bütün ağrıları her seferinde istisnasız kesti kısaca acısız bir ölüm için maximus umarım reklam olmamıştır.*
başım ağrıyorsa advil, sırt boyun gibi bir şeyse majezik, regl sancısı ise dolorex veya arveless. İkisine de bünye bir süre sonra bağışıklık kazandığı için ağrı dayanılmaz olduğunda iğne kırıp içmişliğim var.
Tabi sonra da mide ilacı ya da daha kuvvetli ağrım kesici içmem gereken bir süreç yaşanıyor.
1 numaralı olanı her an ulaşabileceğiniz arveles. Birçok acıyı keser önemli olan bazı acıları da hafifletir.
Bir de apranax plus var. Reçetesiz alamazsınız. Güzel olana ulaşmakta zorluk çekilir kuralı bunun için geçerli. Alışmamakta fayda var lakin ara ara kendinize bununla bir güzellik yapabilirsiniz.
arveles. Aniden gelen diş ağrılarına karşı bire bir. Cüzdanımda filan taşıyorum iş yerinde diş ağrısı tutarsa diye. Apranax fort’tan daha etkili, en azından benim bünyemde. Benim hem anne tarafı hem baba tarafı dişten muzdariptir, ne kadar dikkat etsem de çare yok genetik olarak yatkınım diş ağrılarına.