yazarların sözlükte geçirdiği online vakit ile girdikleri entry orantısı

1 /
yazanların oranınca, okuyanların da okuma mükünatını kaliteli tanımlar belirler. işte bu anlamda dünya sözlük kaliteli entry girileceğini garanti edemez. o bakımdan herkesin kalite kriteri kendinedir. belki öyle kişiler vardır ki, hep sözlüktedir ama tanım yazmaz . ancak damarına basılan bir mevzu olursa mecburen kalavyeyi tıklatır . hulasa herkesin yazmak ve okumak hakkını kullandığı yer olması hesebiyle dünya sözlük lüzümlüdür. mevla ömrünü uzun etsin.
En uyumlusu ve paraleli benimkidir büyük ihtimalle. Uzun süre yazmadan durdugumda ya unutmusumdur, ya unutmusumdur. Yazdım mı çıkıyorum genelde vakti tamamen sözlüğe bağlamayayım diye .
Yılda en fazla 100 tanım filandir..
Sonra ara vermeler filan..
Çok giremiyorum maalesef..
Eskiden gunlukcuydum kardeş her saat filan..
Günde neredeyse 70 80 tanım girerdim..
Eskidendi be çok eskiden..
Buraların en zalım kızıydım..
bi istatistik sever ve dahi hayırsever kişi el atsa da ogrenmek nasip olsa dediğim oran. doğru orantılı mi ters orantılı mi okuyan neden yazmıyor ?yaz geldi bunyeler mi mayisti ? yazarlar tatile mi çıktı ?fazla siyasetten ve kötü kelime esprisinden herkes mi tanimdan soğudu ? monark ve modlar gayret ve teşvik içindeyken bile bu durgunluk niye gibi soruları da arastirirsa babasının hayrina pek iyi olur.
sözlük yönetiminden yapılmasını istediğimiz bir çalışma.
böylelikle zaman ve iş açısından en etkili yazar ile,
zaman ve iş açısından en etkisiz yazarlar belirlenebilir.

bazısı 1 saat girer tam girer. tanımı, başlığı, okuması...
bazısı da bizim gibi genellikle online'dir ama tırttır. iş yoktur.