yazarların yediği en iyi küfür

1 /
en iyisi mi bilmiyorum ama en çok hak ettiğimi anlatayım. dürbünü olan boncuklu tabacayla evin çatısından kel bir adamın kafasına sıkmıştım. sonra içeri kaçtım. ne olduğunu anlamak için kafamı çıkardığımda küfrü yedim. hayır bir de eve inip silahı saklıyorum. Süleyman çakır tombalacıyı öldürdüğünde bu kadar gerilmemişti...
Hanım yazarların bu başlık altına yazacağını sanmadığım küfür/lerdir. En azından dünya sözlük hanımları için, diğerlerini biz bilemeyiz onlar çok da güzel yazıp söylüyor gibi..
Bu konuyla ilgili bir anımdan bahsetmem gerekiyor. Küfrü zikredemeyeceğim format gereği. Ama şunu bir başarı olarak kabul edebilirim ki küfür yediğimde hiçbir şey hissetmiyorum çünkü üzerime alınmıyorum bu kadar rahat olmam acayip. O yüzden tüm küfürler benim için aynı. Lan kelimesini bile konuşurken kullanmam zira küfür edilenin değil edenin meselesi olduğunu düşünüyorum. Anıya gelelim.

Lise birde sınıfta toplu bir kopya çekilme planı yapılıyordu eyüp isminde 2 metre çelimsiz bir çocuk vardı herkese tek tek soruyor katılacak mı katılmayacak mı diye bana da sordu ben katılmayacağımı söyledim, "korkma yakalanmazsın vs" deyince. yakalanmaktan korkmadığımı ahlaklı bir davranış olmadığı için yapmayacağımı lönk diye deyince- Gururu okşandı muhtemelen ve "en namuslu sensin değil mi biip" deyiverdi. aklınıza gelen o kelime değil ettiği küfür. Sınıftan bir ooo sesi yükseldi ardından birkaç kişi ağzını topla vs dedi de ben umursamaz göründüm. ancak çokça utandım söylediği kelimenin anlamını bilmiyordum yerime geçene kadar içimden tekrar ettim unutmamak için bir defter çıkardım defter içinde biraz oyalandım karalar gibi yaparken küfrü not ettim anlamına bakacaktım çünkü.

Eve gelince açtım bilgisayarı new incognite tab dedim ve yazdım küfrü ilk karşıma çıkan site ekşi sözlük oldu 4 sayfa yazmışlar hakkında.

İşte benim ekşi sözlükle tanışmam böyle oldu. Şimdi anladınız mı neden dünya sözlük?

*