yeğen

1 /
Flört dönemine başlayan kişilerin "manitacılık" alanına geçiş esnasında fotoğrafını attığı kişilik. Yazılı olmayan bir kuraldır. Eğer yeğeninizin fotosunu atasınız geldiyse bağlanıyorsunuz demektir. O yeğenler size çok tatlı geliyor ama karşıdaki öylesine bakıp geçiyor. Üzgünüm arkadaşlar yeğenleriniz veya çocuklarınız sandığınız kadar tatlı değil.
günde en az iki doz fotoğraflarını ve videolarını izlemeden rahat edemediğim varlık harikaları.
ulan hayatımdaki en büyük kınayışlarımdan biri bunlara dairdi ve allah çok fena haddimi bildirdi bana.
eskiden kolumdan tutup çoluğunun çocuğunun fotoğrafını videosunu gösteren herkesten tiksinirdim, şimdi kimle iki dakika otursam yeğenimin kaydıraktan kaydığı, eliyle kuru nane ufaladağı ne bileyim robot süpürge ile konuştuğu videolarını göstermeye halleniyorum.
benim kanımdan diye mi bana çok tatlı geliyor yoksa sahiden mi tatlı bilemedim. yok objektif olarak bakıyorum da harbiden çok tatlı. *
hasretinden prangalar eskittiğim insan yavrusu. Daha 4 aylık ama bir gün görmesem duramam. Her gün ya fotoğraf istiyorum ya da görüntülü arıyorum. Şimdi sesler çıkarmaya başladı şebek. Gülümsüyor falan. Yanında konuşurken "aaauuu" diye sohbeti sabote ediyor. Uğruna gecelerce uykusuz kaldım, her şeyimi erteledim. Birini sevmek ne kadar güzel bir his. Asla şikayet etmiyorsun. Ah teyzem inşallah büyüdüğünde kıymet bilirsin. Yolarım kız seni yoksa *
whatsapp arka planım, sms arka planım ve pc arka planım kendisinin fotoğraflarından oluşuyor diye obsesif muamelesi gördüğüm 3 buçuk yaşındaki velet.

konuşmaya başladığından beri öğrendiği abuk olan her şeyi imera öğretti diyor. şimdi de korku hikayeleri anlatıyor herkese, hepsini ben öğretmişim güya. yalnız yapmış olabilirim belki de, hmm.
3-4-4-5-8 olarak * 5 tanesine halalık ettiğim beni ısmarlama tatlı,lahmacun,dürüm,çilekli kefir ve çikolata için kullanan git çok severiz abilerimin kuzuları ya da amiyene tabirle 'enikleri/becenleri' onlar.
Allah nasip ederse eylül ayında bir tanesine sahip olacağım. Yıllardan beri bekliyorum minnoşumu. Halasının kuzucuğu, düşündükçe bile yüreğimden kalpler çıkıyor. Gördüğüm her güzel şeyi aaa bu kesin ona çok yakışır, ilerde büyünce okur, şu yaşa gelince oynar diye istifliyorum. Sağlıkla gel miniğim.