Yeni Tema Güncellemeleri

1 /
- Gammaz butonu eklendi. Müdahale edilmesini düşündüğünüz tanımları bu buton ile tanım sahibinin farkında olmadan moderasyona bildirebilirsiniz.

- Oy butonu revize edildi, +1 oy ibaresi görünür hale geldi.

- Sayfa geçişlerinde alınan hatalar kısmen giderildi. Güncellenmeye devam edecek.

- Arka planda iyileştirmeler yapıldı.

Devamı, yakında.
Merhaba Dünya Sözlük ahalisi,

Biliyorsunuz, 2021 yılı itibariyle yeni bir temaya geçiş yaptık. Nedenleri, geçiş süreci daha önce defalarca paylaşıldı, konuşuldu. O yüzden tekrar o konulara girmeden kısa bir bilgilendirme yapmak istedik.

Yeni temamız beklenen ve planlanandan çok daha kısa bir sürede kurulup biz sözlük yazarlarının hizmetine süratle girdi. Bu noktada emeği geçen herkese tekrar teşekkür etmeyi borç biliriz.

Genel itibariyle paylaşıma elverişli, sürekli hatalar ile karşılaşmadığımız, tanım yazmamıza ve sosyalleşmemize engel olmayan bir temamız mevcut. Kimse merak etmesin, eksiklerin farkındayız. Her gün iyileştirmeler ve yeni düzenlemeler için gerekli çalışma itina ile sürdürülüyor. Bu hususta tek dileğimiz, başka hiçbir sözlük platformunda bulamayacağımız nezih ortamı sürdürebilir kılmak; çocuk, genç ve yaşlı demeden herkesin tedirgin olmadan okuyabileceği bir sözlük olarak kalmak için mevcut yazılım eksiklerini bir miktar göz ardı ederek sabırlı olmanız.

Revizyonlar yapıldıkça bu başlık altında paylaşmaya çalışacağız.

Keyifli tanımlar, okumalar diliyoruz.