yolda öpüşen çift

1 /
Ellerine sahip çıkmaları durumunda kimseyi ilgilendirmeyen çift. Olay mahalline eller karışır ise yatay arzuların dikey olarak karşılık bulduğu ayakta seks olur.

İnsanlar birbirini bıçaklamasın da varsın öpüşsün. Şiddete şahit olmaktansa öpüşmeye şahit olmayı yeğlerim.
öpüşen çifti ilgilendiren durumdur. başkalarının payına susup oturmak düşer.

hayat çok kısa. nerede fırsat bulursanız öpüşün yiyişin, insanların tepkilerine aldırış etmeyin, sokakta gördüğünüz insanlar hayatınızda size eşlik etmeyecek, ölürken yanınızda olmayacak.

ahlaksızlık sevdiğiniz insanla öpüşmek değil başka insanlara kendi saçma fikirlerinizi dayatmaktır asıl.
Tek ortak noktaları cinselliktir.

Birbirlerini cinsel obje olarak gören, bir yerde oturup çay kahve içmeyen, ortak bir konuda konuşup fikir alış verişi yapmayan tek ortak noktaları yer mekan farketmez direk öpüşmeye başlayan toplu taşıma araçlarının ve sokakların halka açık insanların gözlerinin içine soka soka işlerini icra eden kişilerdir.

Bunun adına da özgürlük derler, oysa ki apaçık bir ahlaksızlıktır.
batı'da hor görülen bir eylem değildir, sokakta öpüşmek, sarılmak, intim olmak diyelim buna. düşünün koskocaman bir çimlik, bikinili birtakım kadınlar, kızlar güneşlenir, bir yandan çocuklar bi köşede maç yapar, bi diğer yanda bi ekip frisbee peşinden koşup durur. yani aşkı yok evde, yatak odasında yaşayalım demeyip, güneşin yakıcı sıcaklığı altında, bir çimenin ortasında örtü üzerinde uzanmış, keyifli ve romantik anlar yaşayan çiftler var.* etraftaki insanlar asla uğraşlarından vazgeçip onları izlemez. zaten herkes istediğini yapmakla meşgul. türk kadınları çocukları ile bir köşede kısırlı, poğaçalı güzel bir piknik yapar komşular ile, çocuklar koşuşturup durur, görür öpüşenleri ama aldırış etmez ya da odaklanmazlar. işte böyle bir ortamda büyüdüm. mahremiyet konusu tartışılır, kime göre, ne mahremiyettir, kime göre ney yatak odasına aittir, ney filmlerde çift olarak izlenilebilir vesair vesair.
bu konuda bu böyle olmalı diye bir kaidem yoktur sadece kültürler arası bu konu çok farklı ele alınmaktadır, buna dikkat çekmek isterim, bazıların cızz ayıp, ıyy mıy, başka yerde yiyişemezler mi dediğinin aksine bazıları sevdiceğini her anda hem fiziksel hem de ruhsal olarak sevmekten yanadır.