yves rocher

1 /
kız arkadaşına hediye almak için ofiste telefonla sipariş veren ingilizce tarih mezunu, iki dil bilen ve aşırı sosyeteliğiyle bilinen arkadaşımın bir türlü telaffuz edemediği, telefon başında çaresizce perişan olduğu marka. aşırı kurumsal bi ortamda "nasıl deniyordu lan bu bilmemnaptığım markası" diye bağırmıştı ahahahahahaha.
gereksiz pahalı, reklamları sayesinde kendini çok kaliteli, temiz içerikli gösteren marka. lakin öyle değildir. ürünlerini kullanmadım kullanmam da çünkü bana güven vermiyor. ürünlerinin içeriğini okursanız öyle ahım şahım bir şey olmadığını anlarsınız. aynı paraya daha kaliteli, temiz markaların ürünleri var, önerebiliirm de.
iv roş. Kendi memleketinde çok ucuza satılan bir marka, burada pahalılıktan raflardan inmiyor. Bi halt sanıyoruz. Memnun olan zaten azmış işte, pazarlama süper. konu zaten kozmetikse müşteri daim.
Kendilerini vegan olarak tanımlıyorlar ama vegan bir ürün için kullanılan içerikler hayvansal ürün içermemeli ve hayvanlar üzerinde test yapılmamalı yani cruelty free olmalı.

Cf takipçilerinin malumu çin'deki düzenlemeler nedeniyle satışa sunulan her kozmetik ürünün hayvanlar üzerinde test edilmesi zorunludur. Yves rovher de çin pazarında bulunduğundan yüzde yüz vegan bir marka değildir talebe göre kıvırmaktadır.

Vegan ürün kullanmaya dikkat eden arkadaşların bilgisi bulunsun.
hiçbir ürünü fiyatını haketmeyen ve hiçbir ürünü iddia ettiği gibi doğal ya da temiz olmayan fransız menşeli kozmetik ve kişisel bakım markası.
Ürünleri aslında çok basit. Bitki, meyve, sebze özlü ürünleri var. Ürünlerdeki etkiyi evde kendiniz de yaratabilirsiniz. Hatta daha kalıcı, daha doğal ve haliyle daha uygun fiyatlı.

Saç kategorisindeki ürünlerinin hepsi kaliteli değil. Ürün yorumları da dikkate alınırsa ürünler vaat edilen etkiyi yaratmıyor. Bir iki ürünü dışında geri kalanlar çöp. Bir de çok garip bu markanın şampuanları saçları gerçek anlamda temizlemiyor. Saçlarınızı temizlemek için gerçekten avuçla şampuan kullanmak lazım.

Ayrıca diğer şampuan markaları gibi kimyasal içeriyor. Paraben içermiyorsa başka kimyası yerine kullanıyordur.

Kepek sorununuz varsa kepek şampuanını kesinlikle öneririm.