Zina yapan erkek

1 /
zina yapmayan erkek geriye dönüp baktığında temiz kalmış olmanın huzurunu yaşayacaktır. diğeri ise hep bir rahatsızlık, huzursuzluk ve kirlenmişlik hissi ile yaşayacak. aklı başında insanlardan bahsediyorum. yoksa kırklı ellili yaşlarında olup da zamanında yediği haltları keyifle anlatanlar değil.
Asla zina yapmış kızla evlenmez, gönlü gözü açılımamış 0 km birini arar. Kimin elinin kimin cebinde olduğu belli olmayan, bakire ile dulun anlaşılamadığı şu ortamda kendine böyük bir tecrübe kazanmıştır.

Ayrıca; zinanın çocuk olmadığı müddetçe kul hakkı olmadığını savunanlar var. Yani, çocuk olmamışsa zina Allah hakkı. İsterse affeder!

Bekarken zina eden kız, babasını ve erkek kardeşlerini satmıştır. Evlenince de kocasını ve doğan çocuklarını satmıştır. Heçbir erkek, kolundaki karısına ( tehanu abee'nin tarifyle) kendinden önce karısını becermiş bir çip erkeğin bıyık altından gülmesine tahammül edemez. Bundan ötürü zina, kul hakkıdır ve pislik bir fiyiliyattır.
Zinanın olayı kaçamak şaapmak değil. Zinanın olayı beraber olduğun insanın ve o beraberliğin sonucunda muhtemelen dünyaya gelecek insanın hukuki sorumluluğundan kaçmaktır. Problem olan kısmı budur. Yoksa kendi nefsinle yediğin nane Allah ile senin aranda. zinada kul hakkı söz konusu.
dört hatunu olan hocaların fetvası.

parası, nüfuzu olana 4 hatun sınırsız cariye garibana yassah. Bildiğim kadarı ile cariye sayısı sınırsız. varsa öyle 300-500'le sınırlayan bir hüküm yazın lütfen. 4 hatunlu sınırsız cariyeli mübarek ondan sonra hutbeye çıksın ve desin ki, ''zinağğ...'' inerken de hısım akraba, islam kardeşlik desin... hayır yani bunlar neden fetva makamı bunlar neden zina hep diyor... eşekten düşen nerede?..