Zor kişilik testi

1 /
55'le biraz zormuş sizinle geçinmek diyor. ama test yapmaya gerek yoktu bu mesele bir etkileşim. karşıdaki insana göre değişen bir durum.
geçinip geçinmemek hakkında yaptığı tesbitten ziyade duygusuzluk, büyüklenmecilik, agresfilik ve diğer özellikler hakkındaki açıklamaları iyi. onu okuyan ben böyleyim ya da değilim deyip kendi farkına varır.
cevaplarken kendini değerlendirme aşamasında çok fazla parametre olduğu için tam ölçmesi tabiki zor olan test. sorularda insanlara demek yerine sevdiğiniz/sevmediğiniz insanlara göre ayrım yapılıp soru eklenmesi gerçekçiliği bi nebze arttırırdı.

sizinle geçinmek çok zordur(70%)
Tuhaf bir testti, yüzde 22 gibi bir şey çıktı benim de. Şüphecilik yüksekmiş. hayatta kalmak için bir şeylerden şüpheleniyoruz malum ama geçinmeyi de biliriz evvelallah kıps.
Sizinle geçinmek çok zordur (74,29%)
Duygusuzluk, empati eksikliği veya başkalarına alaka göstermeme ile karakterize edilir. Duygusuzluk düzeyi yüksek kişiler tipik olarak gerçek sosyal duygulardan yoksundur ve sıklıkla diğerleri tarafından kaba ve nezaketsiz olarak görülürler. Diğer bir deyişle, sıklıkla insanları huzursuz hissettirirler.
Eyvallah