1159 başlık / 2587 tanım
eğrelti otu ile sözlük röportajı #9danönceki10 bir kadının kocasına ismiyle hitap etmesi mekruhtur 1 tl ile yapılabilecekler dünyaitiraf.com dünya sözlük yazarlarının objektifinden erkek olmanın güzel yanları kadın olmanın güzel yanları 15 temmuz 2016 türkiye darbe kalkışması yazarların sabah kahvaltısında tükettiği ekmek miktarı edebiyatın ilgi görmesinin sebebi ömer halisdemir sevilmeyen kelimeler sözlüğe tekrar kayıt olunsa alınacak kullanıcı adı kurtuluş savaşı’nın 15 temmuz kadar değer görmemesi victoria's secret açım diyen çiftçiye telefonunu göster diyen adam kızlarla beraber dedikodu yapan erkek sözlük yazarlarının karalama defteri mehmet şevket eygi mahlas değiştirtmek başkasının değerlerini aşağılamaktan sıkıntı duymayıp kendi değerleri aşağılanınca hırçınlaşan yazar depresyondan çıkma aracı olarak saç kestirmek iki ayrı nicki birleştirerek yeni bir nick yapmak beğenilmeme endişesi cinsellik çağrıştıran kavramlar aydın görünümlü kişilerin oha demesi güçlü bir hafızaya sahip olmak nasıl güzel olmuş muyum sağdan soldan dua dilenmek erdoğan'ın 2019 15 temmuz anma töreninde siyaset yapması iş buldum sözlüğü bırakıyorum erkeğin dört eşinin de birbirinden güzel olması eğrelti otu düz duvara tırmandıran tahinli pide sırtlan aniden sözlükten gitmek hemdem doların 2 tl olması sela hayatınızı boşa harcadığınızın işaretleri kaynanasını sevmeyen gelin kadın yönetici düşünsene menemen var ama ekmek yok dramı amerika uzaya gitmedi ki ay diye gösterdikleri yer çöl karı gibi her şeyi kendi görüp bildiği kadar zanneden insan tavuk döner ayran shot cami cemaatini fırçalayan dedeler

tası tarağı toplayıp ülkeyi terkeden fetöcü

çakı bile taşımayan adamların darbeyle ne işi olur saçmalamayın. o 17 saatlik yola Allah rızası için gitti. hatta darbeden yaklaşık 10 gün önce falan. henüz yeni evli olup evi barkı dağıtmak da yürek işi hani.

evet bir adet haşhaşi darbeden günler önce eşini alıp yurt dışına gidiyor alelacele. şimdi iki ihtimal var. darbe yapılacağını biliyorlardı ve totolarını sağlama almak için kaçtılar. dışardan film izler gibi izleyecek başarılı olunursa güle oynaya döneceklerdi. ikinci ihtimal de eğer başarılı olunamazsa uyanıklık etmiş olup totoyu kurtarmış! olacaklardı.

he bu arada cemaat masum da niye kaçıyonuz olm. ya da darbeyle işiniz yoksa bu haberleri nerden alıyonuz?
devamını gör...

dünya sözlük sokak röportajları

dünya sözlüğün adını daha geniş kitlelere duyurabilmesi için en iyi yollardan biri. yani ben öyle düşündüm.

sokak röportajlarında insanların cevapları, verdikleri tepkiler çok acayip. hele bir de efsane olmuş videolardaki gibi bir karakter denk getirirseniz videolar izlenme rekoru kırar, sözlük de adını duyurur.

röportajı yapan kişi de zeki, çevik aynı zamanda kıvark zekalı olursa ve karşısındakini iyi seçip zekice sorular sorarsa of of of.

eyyolamam bu kadar.
devamını gör...