424 başlık / 983 tanım
17 ocak 2020 dünya sözlük radyo yayını bir filmin başarılı olduğunu gösteren detaylar sinirli kadını sakinleştirme yolları çay sunumu yapan yeni gelin sütlü çay erkek bedeninin sergilenmesi kanatları çıkan insanın ilk yapmak isteyeceği şey sevilen kişinin sizi sevmemesi telefonu düşünce umrunda bile olmayan insan rahşan ecevit ruh halini bir görselle anlat 19 ocak 2020 beşiktaş sivasspor maçı söylenecek o kadar çok şey varken susmak 18 ocak 2020 gaziantep fk fenerbahçe maçı zeynep bastık sahibinin sesiyle okunan kelimeler melek mosso 18 ocak 2020 başakşehir yeni malatyaspor maçı prens harry sözlük yazarlarının karalama defteri ihtiyarlardaki tanıdık tanımadık herkese el öptürme saplantısı aliyoni karısının anlattıklarını baştan sona dinleyebilen erkek sevişmek sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkı evlilikte iletişim problemleri başlıktaki tanımları sıradan eksilemek tanışır tanışmaz özel meselelerini anlatan insan istanbul'da annelere ücretsiz ulaşım kartı verilmesi gemi kaptanı olmak işitme engelli adamın porno film sitesine dava açması 80’li yıllarda futbolcu isimlendirmeleri nokia çok konuşan insan muhatabına söylenmeyip içe atılan cümleler bir ülkedeki araç sürücülerinin kalitesiz olduğunu gösteren detaylar hababam sınıfı yaz oyunları yazıyı ilk bulan insanın ilk yazdığı şey askerliği gelen narin izmirli şiddete eğilimli yazarlar cemiyeti slogan önerisi en sevilen müzik grubu idlib'te yaşayanların hepsinin terörist olması anne ve babanın ihtiyarlaması yaprak sarmasını tencereden yemenin verdiği haz cemyılmazaboykot 19 ocak 2020 liverpool manchester united maçı filtre kahve türk kahvesi yapmak kalabalık aile rum suresi olması ama türk suresi olmaması

burada hiçbir balığa uçmak hiçbir kuşa da yüzmek öğretilmez

osmanlı medeniyeti'nde medreselerde girişte yazan ifade.

çağdaş eğitim üzerine ahkam kesenlerin bunu bildiklerini sanmıyorum.

bütün öğrencilere standart aynı dersler verilmez. “burada hiçbir balık uçmaya, hiçbir kuş yüzmeye zorlanmaz'' hadise budur. geleceğimiz kişinin istidatlarının keşfi ve kendini fark edebilmesi için ne kadar çaba sarfediyoruz? sorusunun cevabında gizli.

devamını gör...

sözlük yazarlarının karalama defteri

seyyid abdulkadir geylani hz'ne tarlayı sürdüğü öküz dile gelip ey abdulkadir ! sen burada sabanla tarla sürmek için yaratılmadın dediği gibi keşke gitarım dile gelse kalk 2 rekat evvabin kıl lan gafletor falan dese de ben de büyük bir evliya olmak adına bir girişimde bulunsam. geberip gideceğiz, pamukla randevumuz var, hâlâ cıgıdı cıgıdı.
devamını gör...

ilgi görmeyen yeni yazar

daha çok yazsın... ve nfk'nın şu sözlerinden ümit devşirsin;
tohum saç, bitmezse toprak utansın!
hedefe varmayan mızrak utansın!

hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
çatlarsan, doğuran kısrak utansın!

eski çınar şimdi noel ağacı;
dallarda iğreti yaprak utansın!

ustada kalırsa bu öksüz yapı,
onu sürdürmeyen çırak utansın!

ölümden ilerde varış dediğin,
geride ne varsa bırak utansın!

ey binbir tanede solmayan tek renk;
bayraklaşamıyorsan bayrak utansın!
devamını gör...