610 başlık / 1655 tanım
dünya sözlük tişörtleri kişilik tipini ölçen psikoloji testi insana zevk veren basit şeyler ekrem imamoğlu bursa'da kafa keserim diyen suriyeli zenginliğin şansla değil başarıyla gelmesi düğünde olmaması gereken şeyler kadın erkeği memnun etmek için yaşar düğün yapmadan evlenmek salatayı kaşıkla yiyen insan saç ve boyun gösteren başörtülü taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu yazarların derviche moderne'ye bakışı hoşlanılan kızı cinsel olarak arzulamamak muhafazakâr orta sınıf nasıl delirdi abdurrahman uzun insanı delirten sesler g3 piyade tüfeği diriliş ertuğrul süleyman soylu’nun tayyip erdoğan’a korumalık yapması halk tv’de yapılan s-400 tartışması engelli yazarlar hindistan'da sığır eti taşıyan müslümanların öldüresiye dövülmesi namaz kıl bir şeyin kalmaz diyen psikiyatrist yaprak sarmasına limon sıkmak kirletilen özcan deniz'in gölde gusül abdesti alması fiziki temas olmadan eşi sevgiliyi aldatmak türkiye cumhuriyeti devleti hukuk sistemi çağın hastalığı binali yıldırım bim'in önüne lamborghini park eden insan tunç soyer'in şatoya taşınması balkon demirlerine asılan cd çünkü çaldılar ilişkide erkekler mi daha çok yalan söyler kadınlar mı sorunu iwouldpreferkalıbındanhoslasmayaningilizceerbabı necip fazıl kısakürek yabancı dizileri izleyince türk dizisi izleyememek eli ağzın içindeyken soru soran diş hekimi geldik bulamadık yazısı yapıştıran kargocuyu yakalayıp dövmek squat çok güzel kızların aslında çok da güzel olmaması mesajlarınızı engelleyen yazarın tanımınızı artılaması dört askeri darbenin laik rejimi korumak için kemalistlerce yapılmış olması

kitap gibi kadın

kapları en janjanlı olanları en fos kitaplardır bilirsiniz şu çok satanlar listesindekiler. en iyi kitaplarında genelde tabiki ciltleri etkileyici fakat oldukça sade ben buradayım herkes bana baksın diye bağırmaz. kitabın cildi ile kadının dışı( bu hem görünüş hem,çevreye tutumu olarak değerlendirilir) arasında bir bağ kurarsak belki anlamlı bir benzetme olabilir.
devamını gör...

basit cinsel saldırı

tarifini nasıl yapacağımı bilmediğim saldırı çeşidi lan. ülkede dumura uğramak çok kolay. sözlük yazarlığı tanımlamak üzerine kurgulanmıştır, tanımlarsan varsındır. tanımlayamıyorum, o halde yoğum. hadi bağalım.


"komşusu tarafından üç kez tecavüze uğrayan ve tecavüz sonucu bir kız çocuğu dünyaya getiren zihinsel engelli kadına yapılan saldırı ‘basit cinsel saldırı’ sayıldı. tecavüzün ‘basit cinsel saldırı’ sayılmasının nedeni ise mağdurun tecavüz sırasına bekaretinin bozulmamış olması."
devamını gör...

elif doğan türkmen in fatura açıklaması

1.2 milyonluk iletişim faturası getiren milletvekili elif doğan türkmen, ahmet hakan coşkun'un yüksek fatura ile ilgili sorularına cevap vermiş.

genel olarak açıklaması şu; problem yok, para devletin bir kurumundan çıktı diğer kurumunun cebine girdi.

vatandaşın parası sokağa gitmemiş. nereye gitmiş. bu meclis, bu ptt. buradan çıkmış, buraya girmiş. sokağa giden vatandaşın parası yok...

ben adana milletvekiliyim. ve insanlarıma adana'daki seçmenlerime bunları söylemişim. çok yanlış şeyler konuşuluyor. ben kasım 2015'ten beri divan üyesiyim. bu iki mektubu gönderdim. bu gönderdiğim mektubun içeriğinin sonuna kadar arkasındayım. bir türkiye cumhuriyeti milletvekili seçmenlerine teröre hayır demeyecekse ne diyecek. biz bu mektupları gönderdiğimize hiçkimse bunlar bu rakam olur demedi. ben gerçeği söylüyorum.


açıklamadan başlıklar;

- yüksek faturanın nedeni telefon ile konuşmak değil mektup gönderiminden kaynaklanıyormuş. (mektup gönderip telefon faturasının kabarık gelmesi de ilginç)

- mektup göndermesinin nedeni ise bu ülkede sms okumasını bilmeyenler olmasıymış. bu nedenle 1 milyonun üzerinde mektup göndermiş adana seçmenine.

- mektupların içeriğinde teröre hayır varmış.

- kendisini fatura konusunda uyaran olmadığı için farkına varmamış. hatta sadece kendisi değil cumhurbaşkanı ve başbakan da mektup gönderiyormuş.

- eğer faturanın böyle kabarık olacağını bilseymiş her aileye birden fazla değil sadece bir mektup gönderirmiş.

şu açıklama sonrası tatmin olmamak mümkün mü.

http://www.cnnturk.com/turk...
devamını gör...

burhan kuzu nun nevşin mengü ye verdiği ayar

burhan abi nevşin mengü'nün haber programına konuk olmuş ve burhan abi yi konuşturmamış. bunun üzerine burhan abi karşı atağa kalkmış senin derdin ne, dolmuşsun sen diye vermiş ayarı.

burhan abi yine karizma. ayrıca nevşin de haketmiş yani o çene nedir öyle evlensen iki günde dırdırdan götürür.

bir soru için elli tane soru sorulmaz. siz aynen kemal bey gibi dolmuş vaziyette bana soru soruyorsunuz. ben çok programa katıldım böyle program görmedim kusura bakma. ben bir çok programa katıldım. cnn'e kimse gitmezken ben geldim."devamını gör...

haklı olmanın hatun kişisiyle yaşanan tartışmada bir anlam ifade etmemesi

siz haklı olabilirsiniz, haklı olduğunuza emin olabilirsiniz, hatta hatun kişisi sizin haklı olduğunuzu biliyor da olabilir. ne fark eder ki?

-niye 2 kilo domates aldın?
+kaç kilo alacaktım ki?
-3 kilo.
+iyi ama söylemedin.
-söylemem mi gerekiyor?
+bebeğim haklı olduğumu biliyorsun. niye kızıyorsun?
-haklı olman seni haklı yapmıyor.
+haklısın.
devamını gör...

peçe

gücünün farkında olan nisa kişisinin gücünü yanlış yerlere kullanmaktan çekinmesi aracı.
yani bu bir gerçektir ki nisa erkeklere çekici gelir, doğanın kuralı. illa orasına burasına bakmak gerekmiyor. yüz güzelliği de erkeğin kalbine hoş gelebilir. e kişi de bunu herkesin yaşamasını istemiyor olabilir, sadece helaline karşı kullanmak isteyebilir. bunda garipsenecek, aşağılanacak bir şey olmadığı gibi bu övülecek de bir şeydir.

Allah yapabilene hayırlı mübarek etsin, yapamayana yapabilmeyi nasip etsin.
devamını gör...