bakalım kimler artılamış

du bakalım kimler artılamış.

1. yönetim: muhtemelen gaz veriyordur. geç.
2. kanki: kanki işte ne yapacaktı ki. geç.
3. seri artıcı: okumamıştır bile. geç.
4. yeni yazar: arkadaş yeni gelmiş tanımak lazım. geç
5. beğenilen yazar: hıh bu artıladıysa tamamdır.
devamını gör...

sözlükte alıntı yapılan haber kaynakları

çoğumuz tek taraflı haber kaynaklarından besleniyor ve meşrebimize uygun haberleri duymak ve duyurmak istiyoruz. bu da hep şikayet ettiğimiz kutuplaşmayı artırmaktan başka bir işe yaramıyor.

bazı haberler yandaş medyada, bazı haberler muhalif medyada bazı haberler ise türk medyasında hiç yer almıyor. birçok şey ise hiçbir şekilde dünya medyasında yer almıyor.

işimiz gücümüz rakibe çakmak, biz dövüşürken arada dayağı yiyen çoğu zaman hakikat oluyor.

şahsen muhalifim, ülkenin gidişatından çok rahatsızım ama bunun beni bazı gerçekleri görmekten alıkoyması ihtimalinden de fena halde rahatsızım.

biz burada siyasi tartışmalarla boğuşurken çok güzel şeyler de oluyor aslında. sık sık içine düştüğüm(üz) "biz adam olmayız" klişesini yerle bir eden şeyler demek istiyorum. küçücük bir türk kızının avustralya'da düzenlenen uluslararası bir satranç turnuvasında birinci olması gibi, bir askeri lisemizin bilimsel bir çalışmasıyla birincilik alması gibi, bir bilimadamımızın kazandığı ödül törenine giderken zeybek libası giymesi gibi. bunları hiç paylaşmıyor, iyiliği yayıp çoğaltmıyoruz ki bu da bizim ayıbımız.

bir yerden başlamak, bazı şeyleri bitirmek, bazı şeylere ise bismillah demek lazım, hadi hayırlısı.

başlıktan biraz uzaklaştık ama olsun. hayır olandadır.
devamını gör...