bülent arınç vakası

atatürkün arkadaşlarını harcaması gibi bir olaydır. oda bir cok arkadasını harcamıs hatta astırmaya calısmıstır simdi aynı taktik uzerinden erdogan gitmektedir.
abdullah gül, abdullatif sener ve bülent arınc gibi adamları harcayıp yiğit bulut gibi insanları arkasına alan veya arkasında duran insanların sonu kaddafi gibi olmaz inşaallah.
erdoganı severiz sayarız ama yinede biraz ekibine dikkat etmesi gerekmektedir ki harcadığı adamlar bir gun konusursa cok ciddi hasarlar görebilir kendisi!
devamını gör...

darbeci fetöcülere boşanma fetvası

"fetö'cülere 'boşanma fetvası' verilmiş!
darbenin başarısız olma ihtimali ve eşlerin zarar görmemesi için darbeden önce ‘boşanma fetvası’ verilmiş. 300'e yakın şüpheli askerin darbenin başarısız olması durumunda eşlerinin deşifre olmaması için bir ay önceden itibaren çeşitli tarihlerde boşandığı savcılığın tespitleri arasında. "
tövbeler olsun bu nasıl bir mantık aklım almıyor.
devamını gör...

sevgili sözlük

sevgili sözlük, ben gerçekten anlamıyorum bu insan ilişkilerinden, insanlarla iletişim kurmaktan filan.. yani sürekli elime yüzüme bulaştırıyorum, beceremiyorum.. olmuyor..bir sosyal özürlü olarak en iyisi kendimi bir mağaraya kapatmak.. çok ciddiyim bu konuda..
devamını gör...

beyfendi

sözlüğün yarısını engellemiş lan adam.

inşallah bu engelli listesi aynı zamanda tekfir listesi değildir.

tabi bu sorunun cevabını alamayacağım çünkü beni de engellemiş.

enteresan yazar.
devamını gör...

4 kasım 2017 suudi arabistan darbe kalkışması

konu hakkında hiç bir bilgim yok. buradan sonrası yorumdur.

suudi arabistan`da kraldan çok veliaht gündeme gelir. ingilizler olsun, amerikalılar olsun hep veliaht prensle ilgilenirler. boşuna adamlar uzun vaadeli planlar yapıyorlar diye konuşulmuyor. konunun suudi arabistanı pota dışına çıkarmama çalışmasıyla alakalı olduğunu düşünüyorum.

ayrıca yakın zamanlı bir gelişmeyle de alakalı olabilir (bkz: islam ordusu)
devamını gör...