bayan yazarlar lütfen bana mesaj atmayın

mesaj aparatının haremlik selamlık olmadığı tüm sözlüklerde tüm hemcinslerimin hoparlörü eline alarak bağırması gereken uyarı.

şimdi bu sözlük alemi çok karmaşık bir yapıya sahip. 20 tane nick çeviren bir insan bile var. kimin kaç yaşında olduğu belli değil. hiç kimsenin cinsiyeti tam belli değil. her şey muamma... zirveler olmasa kimse kimseyi doğru dürüst tanımayacak. işte böyle tehlikeli bir ortamda, ahir zamanda fitne fesatin baş aktörleri olan kadın vs zina co operation'ından uzak durmak için peşinen uyarı yapılması gerekiyor.

helal ve haram eksenli yaşayan bir mü'min kesin çizgileri olur. sözlükte dahi olsa bayanlarla konuşmaz. sanal ortam deyip, gerçek hayatta uzak durduğu zinaya yaklaşmaz. şimdi sözlük, ortamları evde kalmış olması muhtemel bir çok amazon feministin koca veya sevgili bulmak için kullandığı av ortamıdır. işte böyle ortamlarda ağına çekmek istedikleri erkekleri " yazılarınızı beğenerek takip ediyorum, tebrikler " falan gibi yalaka cümlelerle kandırmaya çalışırlar. burada mü'minin yapması gereken karsi cinsle iletisimi bıçak gibi kesip atmaktır. yani bir yazar bayansa, yekten onu engellemi ve mesajla kanına girmesinin önüne set çekmelidir. aksi takdirde sonunda is kötüye gider. bir erkekle bir kadın sözlükte mesaj aparatında yalnız kalır. üçüncü kişi şeytan olur ve şeytan akılları çeler. sonra msn, twitter ve facebook adresleri değiş tokuş edilir. daha sonra derken reelde görüşme planlanır ve artık fiilen flört denen zina işlemine geçiş sağlanır. bu tip hadiseler ütopik değildir. ihl sözlük gibi sözde islami olan mekanlarda bile çok hatun düşürüldüğü dilden dile dolaşmaktadır. bunları duyan insan kulaklarına inanamıyor ama maalesef sözlükler çöpçatan siteleri olarak kullanılmaktadır. burada en büyük vebal gençlere bu ortamı sağlayan sözlük sahiplerinedir. o yüzden son olarak tekrar şunu diyorum, " bayan yazarlar bana ve diğer dini bütün hemcinslerimden uzak durun. mesaj yoluyla tanımlarını beğeniyorum ayağına yatmayın. mesaj da atmayın."
devamını gör...
+pişt

* aha, bakayım mesaj geldi, vallaha mesaj geldi
- kesin bayandandır abi, ehehe sen de az değilsin ha
* ee hacı az can yakmadık şu sözlüklerde, hani az kız düşürmedik diyorum
- aç bak bakalım abi ne diyormuş mesajda
+ (bkz: 67894224) güzel tesbit :)
* gördün mü oğlum, bu sözlükteki kızlar bana hasta dedim sana
- abi bi dakka ya, bayan olduğunu nerden biliyoruz?
* bütün tanımlarını okudum hacı, kesin bayan.
- ee cevap verecek misin?
* bak şimdi harekete bak, "teşekkür ederim hanımefendi, sizinde* çok güzel tanımlarınız var"
- vaay abi sen bu işi hakketen biliyorsun..
+ pişt
* aha cevap yazdı, heyecandan ellerim titriyor lan, iyi bak hacı yengen olacak o senin.
+ "teşekkür ederim."
- ee abi?
* ne ee'si hacı kız bana bitiyor anlamadın mı hala? naz yapıyor ürkek ceylanım..

edit büdüt: özel bir gayret gösterilmediği müddetçe kim bayan kim erkek onu ayırt etmek bile çok zordur sözlüklerde. tabi bu işin ehli olacak kadar melekeler geliştirilmediyse.


devamını gör...
benden ne şart altında olursa olsun asla sadır olmayacak söz. sağlam abazayım ayıptır söylemesi, her kim ki benden size böyle bir mesaj attı bilin ki o mesaj tehditle, şantajla, kafama silah dayandığı bir anda atılmıştır, lütfen ciddiye almayın.
devamını gör...
bayanlarda sana mesaj atmak için sıraya girmişti zaten denilesi başlık.

- sıra bende

- olmaz ikinci benim

- hayır önce ben atıcam dedim *
devamını gör...
kesinlikle bayan yazarlar mesaj atmamalı.şuraya iki satır yazıp eğlenmeye,tartışmaya,kısmen bilgilenmeye geliyoruz.bayık bayık mesajlar atıp canımı sıkmayın sevgili yazarlar.
gidin ötede bayın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar