bayram öncesi lc waikiki kabin kuyruğu

ekmek kuyruğuymuş da şeker kuyruğuymuş da falanmış da filanmış. gelsin o eski toprak insanlar da lc waikiki kabin kuyruğuna bir baksınlar. de facto ya da koton da olur fark etmez. o nece bir kuyruktur öyle üstadım? sıranın size gelmesi en aşağı yarım saat. hayır denediğin ürünü beğenmezsen yahut da üzerine olmazda bir daha yeni ürün alıp da sıraya girmek tam anlamıyla ölüm. millet kafayı yemiş ya, kıtlıktan çıkmışlar sanki. git kapalı çarşıdan yahut da herhangi bir esnaftan al ulan. hem esnaf kazanır. bak vallahi çoğu esnafın ürünü, waikiki'nin ürünlerinden daha kaliteli. fiyat farkı da çok fazla değil yani. girme o kuyruğa işte girme. oruç kafayla nasıl başarıyorsunuz bunu?
devamını gör...
sabahın erken saatlerinde giderek işlerinizi halledebilirsiniz. fakat bence ne güzel yani insanlar mutlular ve bayramlık alacak motivasyondalar.
devamını gör...
(bkz: gariban kuyruğu)

birkaç defa denk gelmişliğim var. aklıma hep kötü kötü şeyler geçiriyordu bu kuyruklar evvelce.
" yani paranı harcamak için adamlar seni kuyruğa bile koyuyorlar yok böyle bir şey" derdim. biraz daha bakınca milletin çoluğuna çocuğuna elbise alabilmesi için en uygun yerlerden bir tanesi burası olduğunu anlayınca mecburen bu fikirden biraz uzaklaştım. fiyatları uygun en azından. sevgili orta direk ailelerimiz giysi mekanı. Allah güzel günlerde giymelerini nasip etsin.
devamını gör...
kayseri forum mağazasından bugün kafamı uzattım baktım içeriye bildiğin perşembe pazarına dönmüş. içeriden bir sıcak hava geliyor ki sanki hamam içerisi. hemen kaçtım tabiki.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar