bayram trafiği

hemen her bayram öncesi yaşanan ve kilometrelerce kuyruklar oluşmasına neden olan trafik. bayramdan birkaç gün önce yaşanmasına ve bayramda trafik olmamasına rağmen bayram tatili nedeniyle ortaya çıktığı için adı da bayram trafiği oluyör. hökümet çözümü için 1,5 milyar liralık duble yol ödeneğine yeşil ışık yakmış.

--- alıntı ---

karayolları genel müdürlüğü'nün duble yol müteahhitlerine 4 milyar tl borcu birikince inşaatlar durma noktasına geldi. ulaştırma bakanlığı, işlerin yavaşlamasının yaklaşan kurban bayramı'nda trafik çilesine dönmesini önlemek için müteahhitlere aktarılmak üzere yüksek planlama kurulu'ndan 1.5 milyar tl ek ödenek talebinde bulundu. bakanlık kaynakları, doğrudan bakan yıldırım tarafından yürütülen girişimlerin olumlu sonuçlanmasının beklendiğini belirterek, 1.5 milyar tl'lik ek ödenek için ‘yeşil ışık' mesajı verdiler.

--- alıntı ---

devamını gör...
on bir saat olması gereken yolculuğumuz on üç saate çıktı, 541km daha yolumuz var. gelirken altı kez kaza gördük... bulunduğumuz noktadan istanbul'a dönsek bin kez gitmiştik. umarım sağ salim eve varabiliriz.

bayram trafiği tam bir sabır testisidir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar