bazı durumlarda küfrün sözlükte serbest olması

sapıklar, istismarcılar, tecavüzcüler gibi durumlarda küfür serbest olmalı cidden. böyle doyasıya içimiz soğuyasıya kadar küfredelim. gerçi o zaman bile soğumaz içimiz. böylelerini halka bırakacaklar diri diri işkence ede ede zevkle izleyerek gebereceksin bunları.
devamını gör...
hah oldu. küfürlerin neler neler içerdiği belli değil mi? sözü küçümsemeyin, o küfürlerin de bu toplumsal bozukluklarda rolü var. hani o bozukluklar o küfürlerle kınanmaz hiç kusura bakmayın. edebini her durumda korumalı insan.
devamını gör...
şahit olunan kötülükler bizleri kötü bir şeye meylettirmemeli. ağzı bozmadan devam, her zaman olduğu gibi.

dörtte üçü bilgiyle kaplı %1'i küfürlü sözlük olmasın buralar.
devamını gör...
özellikle tekfircilere yorum yazarken doya doya etmek istediğim durumdur yoksa derdimi anlatmam mümkün değil. hani en azından kelimeyi direk yazmasam da oniki eylül çocuğu vs gibi benzetmeler kullansak.
devamını gör...
şiddetle karşı çıkacağım küfür serbestiyeti. bana küfür etti diye işlenen cinayetler var bu ülkede . yani bir insanı basit ve zahmetsizce delirtmenin garantili yolunu sözlüğe taşıyıp ben sadece kötülere küfür edeceğim iddiası en basit tabirle komik. o kötü adam seni zaten duymayacak ama küfür senin dil hafızandaki yerini pekiştirecek bir bakmışsın her canını sıkana saydırıyorsun.
devamını gör...
incisözlükten geldim buraya, küfürsüz yazmayı öğrenene kadar imanım gevredi. şimdi küfür serbest derseniz hiç kusra bakmayın kantarın topuzunu kaçırırım. üzücü olur...
devamını gör...
bi defa iddiası olanların teklifi de vardır. biz iddiamızı "küfürsüz sözlük" sloganı ile teklif haline getirdik ve hatta bunu anayasaya soktuk. bunca yıldır değil küfür , tahkir ve aşağılamayı bile insanlık onur ve haysiyetine aykırı gördüğümüzden ucundan kıyısından bile bulaşmadık küfüre.

bunca yıldır uğruna savaştığımız emek verdiğimiz değerleri de kimse kusura bakmasın bu saatten sonra vaz geçmeyi bırak ihmal bile edemeyiz.küfürle zafer kazanmaktansa , sözlüğe kilit vuralım daha iyi. hem küfür sadece bomboş insanların içinde çırpındığı ve sonunda boğulduğu bir girdaptır. eğer bizim bir iddiamız ve projemiz varsa türkiye cumhuriyeti yıkılsa ve adı küfür cumhurtiyeti olsa yine de "küfürsüz sözlük" iddiamızdan vaz geçmeyiz. hem ne demişler "aklında fikri olmayanın dilinde küfür , kalbinde muhabbet olmayanın elinde şiddet olur".
devamını gör...
tek küfretmediğimiz yer burası bırakın da burası sağlam kalsın.

reelde yeri geldiğinde sağlam küfreden bir kişi olarak küfür anlatmak istediğini anlatamayan, aciz tiplerin işidir.
devamını gör...
hiç bir durum sözlükte küfürlü tanım girmenize neden olamaz, kabul edilemez, kesinlikle ceza alırsınız, hem kime neden küfür edeceksiniz, konu hakkında görüşlerinizi uygun bir dil ile yazın o kadar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar