bebek taklidi yapan üniversiteli kız

görünüş itibariyle 20-22 gibi dursa da ruhu daha bebektir. sesini inceltir ve sempatik hareketle yaparak konuşur. dudağını büzüp, kendini şirin göstermeye çalışması da cabasıdır. nazlı, kaprisli, sulu gözlü, bir anı bir anını tutmayan kronik depresif yapıya sahiptir.

bebek taklidi yapmak piskokolojik bir rahatsızlıktır. küçük yaşta cinsel tacize veya tecavüze uğrayan kızların ileriki yaşlarda bu vahim hadiseyi bilinç altına işledikleri için tamamiyle kontrol dışı çıkardıkları seslerdir. bu tip kızlar, cinselliğe ve erkeklere karşı büyük nefret besleyebilirler. ileri ki yaşlarda pasif lezbiyen olma ihtimalleri de vardır.

devamını gör...
hiç abartmadan söylüyorum üniversitede alt sınıflarda böyle bir kız var her ders kendinden önce sınıfa gelip onun için önden yer tutan bir asalakta bulmuş kendine gitsinler ondan ders alsınlar bakın burası çok önemli bu video olmamış. daha iyilerini gördü bu gözler.
devamını gör...
beyaz perdeye olmasa da beyaz peçeteye uyarlanan birtakım kısa metraj fantezi kurgularında kendine yer bulabilir. memlekette midesiz çok, böylelerinden etkilenecek...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar