bedenen aldatsam da ruhum sadece senin

"fiziksel birliktelik olsa da, onunla aynı yatağa girsem de ruhum sana aittir" ifadesi, nereden tutsan elinde kalır diyeceğim de insanın tutası da gelmiyor. bu ifadede geçen aldatmak kelimesi bütün masumiyeti ayaklar altına alıyor çünkü. "bedenime sahip olabilirsin ama ruhuma asla" ifadesi bundan bir tık yıkanmıştır, çünkü aldatmak fiilinin olmayışından dolayı zorla tutulma ya da cinsel taciz gelebilir akla. oysa aldatmak böyle değil. bayağı bayağı aldattım/aldatıyorum diyorsun. insan; gönlündeki sevda mefhumuna, beden ve ruhu ayrı ayrı nasıl sığdırabilir?
devamını gör...
erkeklerin bazı ihtiyaçları vardır bilirsin diye başlar bu cümleler bir de genelde.

"öyle pis ruhu napayım ben o da senin olsun tepe tepe kullan" şeklinde cevaplanabilir.
devamını gör...
başlık durumu hükme bağlıyor... kendi beyanı olarak kişi "aldatma" kelimesini seçiyorsa geriye yapacak ne kalıyor? ruhunu da ver kurtul!...
insanın ruhunun almadığını bedeni de almaz... ikisi ayrılmaz...
devamını gör...
aldattım ama bir sor niye...
yediği naneyi haklı çıkarmaya çalışan mal beyanıdır. yok ruhu ordaymış bedeni burdaymış alt benliği seyahatte üst benliği oturma odasındaymış. geçiniz efendim geçiniz. rica edeceğim ruhunuda al git.
devamını gör...
her nedense bu savunmayı haksız ve mesnetsiz bulan kadınlar,eşlerinin yada sevgililerinin hasbelkader geneleve gitmiş olmalarından yada gitme ihtimallerinden o kadar rahatsız olmazlar,hatta kakara kikiri şeklinde nasıl bir yer? anlatsana bile derler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar