behzat ç.

2.
sol frame de ne zaman görcem acaba diye düşünmekteydim ki gördüm..
insanların bu diziden ne bulduklarını anlamadığım dizi.
bitse de kurtulsak..
devamını gör...
3.
sözlüklerde sol framede çokça yer alan, izlemeyende dahi merak uyandıran ancak izlememek için direndiğim film.

çünki ben bu sözlükçülerin hangi filmler üzerinde durduğunu çok iyi biliyorum.
devamını gör...
--! spoiler !--

'her yere de doluştular' açık bir kadın harun'un görüştüğü başörtülü kıza söyledi an itibariyle. ehhe güzel yansıtıyorlar. gerçekte de böyle hani.

--! spoiler !--
devamını gör...
10.
twitter'dan gelen mahalle baskısı sebebiyle izlemeye zorlandığım, geçen bölümde türbanlı kızların sorunlarına eğildiği iddia edildiği için bu bölümde cemaate posta koyarak verilen ödüle giydiren abartılı ve bol lan'lı söylemiyle herkesin hayranı olduğu sinir bozucu polis tipinin başrolde oynadığı bipli dizi.
devamını gör...
17.
aylardır adını duyduğum çevremde insanların deliler gibi izlediği bir iki kere tvde denk geldiğimde üstün körü bakıp hoşlaşmadığım dizi(ydi).bugün facebook'ta birisi messi'li bi sahne paylaştı çok hoşuma gitti youtube'dan birkaç ufak sahne izledim dedim ben bu diziyi izlerim arkadaş..az evvel ilk bölümünü izledim..

dikkatimi çekenleri aktarayım..öncelikle dizide ufak tefek devam problemleri gördüm..direk hatırladığım 2 tanesi :

--! spoiler !--

ilk sahnelerden birinde behzat kızı berna'yı arıyor aradığında telefonun saati 23 küsürü gösteriyor..birkaç sahne sonra behzat olay yerine intikal ediyor kızını da aramaya devam ediyor bu esnada, daha sonra kızın telefonunun ekranını görüyoruz saat 21 küsürü gösteriyor..

bir diğeri de bölümün son sahnelerinden birinde behzat berna'nın küçüklüğünü görüyor seyahatten dönüyorlar ve eve giriyorlar..bernanın annesi çantaları yere attığında yerdeki çantalardan birisi nike total 90 serisinden* berna üniversiteye giden bi kız olduğuna göre nerden baksan 19 yaşında, flashbackteki kız olsun olsun 10 yaşında yani 9-10 sene hatta belki daha öncesine gidiyor behzat abimiz ama nike total 90 var ortamda*

--! spoiler !--

geyiği bırakırsak eğer hakikaten süper diziymiş ve de erdal beşikçioğlu kesinlikle türkiye'nin gördüğü en müthiş oyunculardan biri..harun da tam bi mal ayrıca kralsın harun*
devamını gör...
20.
hakkında ilk entryi 1 mayıs sabahı yazmıştım..an itibariyle 7 mayıs ve ben her gece bir doz behzat ç atmadan yatamıyorum..inanılmaz bağladı beni bu dizi kendine..bi yandan diyorum ulan niye kaçırmışım ben böyle bi diziyi 30küsür bölüm geçmiş, bi yandan da diyorum iyi ki kaçırmışım yoksa her bölümden sonra bi hafta bekle çekilir işkence değil..

türk televizyon tarihinin gördüğü ne muhteşem dizidir arkadaş şuan bunu söyleyebilirim..ötesi yok..kategori cart curt ayırd etmiyorum kesinlikle behzat ç en tepe noktada..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar