bein sports

#spor  #özgürler 

dünya'da premier lig dahil , alman bundesliga'ya kadar çoğu ligin ana yayıncı kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. tek seferde 16 canlı maç verdiği platformalarında arapça - ingilizce ve fransızca yayınlar yapmaktadır. keza şampiyonlar liginde hd fiber optik alt yapı çalışmaları için uefa ile görüşmelerini devam ettirmektedir.

bizim digitürk onların radyosu anca olur desek yanlış olmaz herhalde. al jazeera sport olarak faaliyete başlayıp sonrada adını saklamak adına bu işe girişmişlerdir. arkalarında ciddi bir ingiliz sermayesi vardır. canlı yayınlarında cidden top ekrandan çıkacak gibi oluyor!

bizim digitürk'ü aldıkları gün herşey değişecek.. (bkz: bein medya grup)

devamını gör...
dün oynanan ve maçın en önemli anları olan uzatma bölümünde error veren ligtv'nin yeni sahipleri.

batı cephesinde değişen bir şey yok şu an.

neyseki efes'i tokatlamışlar uzatmalarda da, iyi ki yayın hata vermiş dedim.
devamını gör...
digitürk'ün bein media group'a katılmasıyla lig tv isminin yerini alan kanal adı. avrupai bir hava katmış ama kanal logosunun hem tasarımı hem boyutu çok kötü. diyeceksiniz logoyu mu izleyeceksin nedir yani? doğru ama gözüme battı simetrik değil. ilgilenin lütfen.
devamını gör...
kaliteli yayıncılıktan uzaktalar.

öncelikle maç esnasında spikerin yanına seçtikleri yorumcular cidden kötü. ortaokul düzeyinde oyun analizi yapıp olmayacak yerde söze giriyorlar. seyir zevkini düşürüyor.

maç sonu yayınları... abi programda ayak tenisi oynamak nedir ya? bu saçmalık kimin fikriyse tez zamanda dönsünler bu hatadan. biz pierro izlemek, göremediklerimizi görenlerden dinlemek istiyoruz. bu ne lan?

son olarak; ada futbolu izleyelim de futbola doyalım diye dünyanın parasını ödüyoruz. yani bütçemize bir ekstra oluyor ve karşılığını istiyoruz. bunlar devler oynamadan maç vermez oldular. hiç sevmediğim ve hayatımın hiçbir döneminde ilgilenmediğim türkiye ikinci ligiyle yayın saatlerini doldurup bizi tek zevkimizden mahrum bırakıyorlar. yayınlamayacaksan sat kardeşim. tekel gibi tüm ligleri toplayıp üye mi kazanıyorsunuz? anladık paranız var ama bu işe bir hayli fransızsınız.
devamını gör...
bu kötü lige, maç yönetemeyen hakemlere, patates tarlasına dönen futbol sahalarına cumhurbaşkanı sayesinde yatırım yaptılar. inşallah pişman olmamışlardır.
devamını gör...
uzun bacaklı bayan spiker bolluğu yaşayan kanal. ayrıca benin sports haber kanalını da artık türksat uydusu üzerinden izleme imkanı sunuyor. türkiye ligleri ve yayınladıkları diğer liglerin özet görüntülerini yüksek kalite görüntüyle yayınlamaları hoş olmuş.
devamını gör...
digiturk spor yayın kanalı.
helal be!
bu yıl zaten laliga hiç tat vermedi. türk ligi maçları her zaman kardeşimiz. premier lig zaten baki. şampiyonlar liginin gelecek olması da efso oldu. tebrikler digi. devamını güzel getiriyon.
devamını gör...
çöp türk ligine 500 milyon dolar + kdv verdiyse ş.liginin de elbette yayıncı kuruluşu olacak. yakında olayı tekele dönüştürürse şaşırmam. eurolig yayın haklarını almaları da eruolig izleme zevkimizin içe etmişti.
devamını gör...
türk ligine 500 milyon dolar + kdv yatırım yapmış şirket..ne hikmetse bu yıl lig daha da çekişmeli oldu..geçen yıllarda da çekişmeli oluyordu ama bu yıl resmen tecrübeli eller değimişcesine bir çekişme var..bein sports ingiltere başta olmak diğer ligleri yıllarca yönetti şimdi de bizim ligi yönetiyor..

benden size tavsiye son haftalara kadar kimsenin şampiyon olup olmadığı hakkında önceden karar vermeyin...eskiden di o bi iki hafta önceden liderliği garantileme...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar