bekar kalma sebepleri

bir kere o bekarligi ben seviyorum laga lugasini geçeceksin. sorunlusunuz olm siz. ister kabul edin isterse kızlara bahaneler bulun (kızlar da erkeklere bahane bulsun) gerçekten sorunlusunuz. egonuz, kendinizi bir halt sanmanız, eşsiz olduğunuzu düşünmeniz, sizi anlayacak bir kız/ erkek olmadığını iddia etmeniz, erkek değil mi ayni kadın değil mi ayni düşünceniz aslında sizin potansiyel olarak .... değil mi iste ayni kategorisindebulunmanıza delalet ediyor. adam 40 yasına gelmiş hala bekarsa kusuru kendinde arasın dışarıda değil. 30-35 arası hala ümit var sizin icin.
devamını gör...
dört satırla açıklanamayacak bir mesele sanırım. bir de öyle hönkürmelere pek ihtiyaçlarının olduğunu sanmıyorum. ayrıca 40 yaşımdayım. istesem bugün evlenirim. bak saat tam şu an 22.14 saat 00.00'a kadar bu işi bitiririm ancak ben ağırdan alıyorum. biraz nazlı erkeğim.

neymiş kabahati kendimizde arayacakmışız. ya yazdık insana rastladık da evlenmedik mi? kalbini kırmayayım kibirli, iyi çocuksun efendiliğini bozma. bizim derdimiz bize yeter!
devamını gör...
hakkında atıp tutan kendini beğenmiş evlilerin pek anlamayacağı sebepler. ben mesela evlenmek üzereyken aldatıldım. güven duygum yerle bir oldu. üstelik bipolar bozukluk hastasıyım. duygularımı kontrol edemedigim zamanlar oluyor. ınsanlara ısınamıyorum. sevdiğim ise beni beğenmiyor. nasıl? gayet geçerli sebepler değil mi? bik bik konuşmadan önce bir parça düşünmeyi deneyin. bu sizi daha insan yapar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar