bekarete önem vermeyen erkek

marketten aldığı 1 liralık buskivinin poşeti yırtıksa hemen geri götürür, ya yenisiyle değiştirmek ister ya da parasının iadesini ister ama aynı kisi evleneceği insan için aynı hassasiyeti göstermez. evleneceği insanın bedeninde binlerce görünmez parmak izi vardır. evleneceği insanın kalbinde eski aşklardan kalan bir sürü kırık hatıra, beyninde de bir sürü sahne kalmıştır. eski aşklarıyla kocasını sürekli kıyasa gidecek ve alıştığı flört olayına evlendiğinde de devam edecektir. en kötüsü işe bekarete önem vermeyen erkeğin evleneceği kadının homemade videosunun internete düşmesidir. arkadaşlarından biri ona " kardas kusura bakma geçen malum siteleri gezerken bizim yengeyle eski sevgilisinin onlarca amatör videosunu gördük." diyebilir.
devamını gör...
klasik sözlük kahramanı. kimisi yerer, kimisi benimser. belki de burada bekaret kelimesine ne anlam yüklediğimiz önemli. bana sorarsanız; benimle ne yaşandığı önemlidir misal. ha, ilk taşı atmaya hakkınız vardır; o da sizin seçiminiz. ama bu işler öyle basit işler değil. nejat işler. yaa.
devamını gör...
sayısı ülkemizde git gide artmaktadır. önemli sebeplerinden bazıları evlenmeye olan rağbetin azalması ya da hiç olmadı ötelenmesi ve toplumda maalesef zina diye bir mefhumun gitgide silikleşmesidir.
devamını gör...
en popüler adam. hiç beklemediğiniz yerde karşınıza çıkar. * modası geçesice sanal platform kahramanıdır. hoşgeldin günümü bile gölgeledi.
devamını gör...
hangi eylem için önem vermediğine göre değişir elbet/ yine de "hatasız kul olmaz, önemli olan hatadan dönmektir" diyebildikten sonra ve "kıyaslar, son duruma göre yapılır" kaidesini bilerek, geleneklerimizden biraz uzaklaşsak da tövbe edene haliyle bakabilme marifetini yaşamaktır. düşene bir tekme de siz atabilirsiniz, tercih meselesidir.
devamını gör...
bunun bir de ''önem veren'' karşıt cinsi var. var olmasına var da, kendisine kötü bir haberim var. ''bakire'' kız arkadaşınız anal, sanal, oral s.ks yapmış olabilir, belki annesinin ''göster ama elletme'' tembihine uyagelmiştir. hani demem o ki öyle hemen ikna olmayın. dürüstlük üzerine kurulu bir ilişkiniz olsun, açık açık konuşun. ha bir de, eğer siz bakir değilseniz, kız arkadaşınızın bekaretini sorgulama hakkınız olmadığını hatırdan çıkarmayın.
devamını gör...
dinimizde dul kadının evlenmesinin caiz olduğunu bilen erkektir.

ama konumuz: "müstakbel eşinin geçmişte yaptığı zinaları umursamayan farklı bir yaşam formu" ise... bak onu bilemeyeceğim.

ha bir de, nasuh tövbesi kapısı herkese açık, zina yapmış olana bile... bilinsin.
devamını gör...
erkek mi? kimse kusura bakmasin da milletin yatagina meze olan kadinlari hangi mesrep ve midedeki erkek ister bilmiyorum. ayet i unutmadan; kotu kadinlar kotu erkekler icin. kotu erkekler kotu kadinlar icin.
devamını gör...
ilerleyen zamanlarda zihninde büyük yer edinecek bulanık bir düşüncedir. zihninde büyütecek olmasının nedeni şu; 1, 5, 10, 100, 1000 v.s...kaç kere? yapmaktan utanılmıyor yazmaktan mı utanacağım...
devamını gör...
riyakâr olmadığı kesindir. her haltı yiyip bakire kız istememiştir. diğer türlüyse zihniyeti ve yaşam tarzı çöplüğe dönmüştür. zaten öyle erkekten de koca olmaz. karısını kıskanmaz bi kere!!!
devamını gör...
normal bir erkektir. seven erkek böyle kılı kıpçığı umursamaz pek lakin bazı dangalaklar bekaretini sağlam tutup heryerini salan sözde namuslu kızları tercih eder ve gurur duyar, diğerlerine laf atar. hı hı tabi canım.


not: bu entry genelleme, önyargı, suclama içermez. herkes özgür seçimlerinde lakin namus kavramınız okudugum kadarıyla çok kakadan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar