bel altına çalışmak

bir nevi karşındakine bel altı vurmak. fikir çatışmasını bırakıp kişinin hassas noktaları veya mahremi üzerinden sataşmaya girmek.

bir de armut vücut tipini beğenen * hanımlarımızın bedenlerinin üstlerini yok sayıp sürekli lunge, squat ekseninde kendilerini heder ederken tek dertlerinin sıkı bi kalça ve bacaklar olması durumu.

tamam bel bacak kalça çalış da hayvan gibi çalışınca kalın bacaklarla boy olduğundan da daha kısa görünüyor. kollar sıska ve güçsüz, omuz sırt Allah vere.. üstlerden basık alttan yayvan..

baklavalarıyla şov yapan, pazuları arşa çıkmış, bacak günlerini es geçen çelimsiz bacaklara sahip er kişiler diliyorum ki bi denge olsun...*
devamını gör...
serbest stil güreşte yapılabilen ancak grekoromende yapılamayan güreş taktiği. evet grekoromende bel altına dokunmak yasaktır. o yüzden bu stildeki güreş maçlarını izlemek çok sıkıcı gelebilir özellikle de biz türklere. aynı durum karate, tekvando gibi kimi dövüş sanatlarında da geçerlidir.

ha bir de bel altına çalışmakla bel altına vurmak tabirleri var, karıştırmak mümkün. bel altına vurmak fikirlerini tartıştığınız kişiyi şahsi hataları ile vurarak savunduğu fikri yaralamaya çalışmaya denir ki o başka bir başlığın konusu olabilir ancak.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar