belarus

hökumatımız çalışmış ve bu ülkelerle de vizeler kalkmıştır. böylece baltık ülkelerine kadar vizesiz gitme imkanı oluşmuştur. böylece, bu vizesiz geçiş köprüsünün finlandiya ve isveç sınırına dayanmasını dört gözle bekleyenler iyice heyecanlanmıştır.
devamını gör...
dünyada coronavirüsü umursamayan tek ülke galiba.

iki komşusundan ukrayna, ohal ilan etmiş , rusya'da da okullar tatil , bir çok önlem önlem alınmış , ama bu arkadaşlarda her şey güllük gülistanlık. insanlar normal hayatına devam ediyor , sınırlar açık , marketlerde yağma yok. sinema tiyatro açık maçlar devam ediyor.

devlet başkanı lukaşenko, da "günde 2-3 kişinin test sonucu pozitif çıkıyor. bu durumda, bu kişiler karantinaya alınıyor ve 1,5-2 hafta karantinada tutuluyor , panik yapmaya gerek yok diyor."

ingiltere ve abd bu kafadan döndü , bir tek brezilya başkanı ile bunlar kalmış anlaşılan. o da ağzında maskeyle basın açıklaması yapıp '' aşırı güvenlik önlemleri almaya gerek yok , hafif bir gripten başka bir şey değil '' demişti.

dsö'ye göre belarus'taki vaka sayısı 86 , ölüm yok.

haber
devamını gör...
ama hakkı yenen ülkedir. zira başkanları yurt dışına çıkış yapan vatandaşlarımizi geri almayacağız biz onları uyardık gitmeyin diye madem gidiyorlar gelmesinler geri demişti. adamın kafa belki bu yüzden rahattır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar