selam kızlar naber?
siz ne şeker şeylersiniz öyle. yüzünüzdeki ifadeler de çok tatlı maşallah.
bütün bunlara eyvallah ama merak ettiğim bir şey var:

neden yapıyorsunuz bunu?
devamını gör...
nasıl bu kadar yapmacık gülebiliyorsunuz? tamam adnan hocamızın esprileri hiç komik... yani güldürmekten çok düşündürmeye yönelik de biraz daha gerçekçi gülseniz.
devamını gör...
çok merak ediyorum, gerçekten adnan hoca'yı çok seviyor musunuz? Allah için lan. yazık değil mi kedi canınıza?
pazardan seçmece karpuz gibi oturtuyorlar sizi. program başına kaç para alıyosunuz, ya da kaç maşallah?
devamını gör...
bebişler,

hepiniz benim canlarımsınız. çot tatlı bişeylersiniz.

oradaki cıvıl er kişilerle evlenin kız, genler şahane olur 2 tarafın da

şu türk milleti az güzel nesil görsün

öpt.kib.bye
devamını gör...
hey girls! (hey gızlar)
how are you today again again?(bugün daha daha nasılsınız?)
i have to keep writing turkish.(yazıma türkçe devam etmek zorundayım, kapasitem ancak bu kadarına yetiyor,türk olan kızlar size çevirsin)

hiç şüphesiz gelmiş geçmiş en dikkat çekici programı yapıyorsunuz,en azından benim için.özellikle sonradan kapanıp müslüman olan kardeşlerimiz bacım olsun şok güzeller.gavur olduğu halde programa katılan bacılarıma maşallah zati.adnan hocam her şeyin iyisini bilir tabi ama programa da gönüllü konuk falan alsa keşke değil mi?o da olur inşallah.canlı yayında telefon bağlantısı falan da hepsi olur inşallah.hocam ufkumu aydınlattı maşallah hemen pet şoptan bir kedi aldım adını da munis koydum inşallah.sizi ekranda gördü mü kitlenip kalıhttp://yor.maşallah deyip gülüşüyoruz ailecek.bir gün ziyaretinize munisle gelmeyi isterim inşallah.daha yazardım ama munis in çişi geldi maşallah kuma yetiştirmem lazım inşallah o da beni çok seviyor inşallah.hepinizi ayrı ayrı makyaj sıranıza göre öptüm inşallah.adnan hocama da selamlar maşallah.
devamını gör...
hiper süper kültürlü, olgun bir kadın arıyordum tamda. zira kesinlikle bana denk gelmez, karşıma çıkmaz, hayatıma ucundan köşesinden bile dahil olmaz derken, böyle bir başlığın açılması benim için büyük bir şans oldu. adnan oktar'ın bütün programlarını izleyeceğim inş. seçenekleri değerlendireceğim ve vakti zamanı geldiğinde, içinizden biriyle evleneceğim inş. maş. kariyerli olman mühim değil. öptüm canlarım sizi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar