etrafımdaki ne kadar evli kadın varsa hepsinin kurduğu cümle. hayır evlenmeden önce herkes zayıflıktan kırılıyordu madem, caddelerde sokaklarda avmlerdeki bu kadar çok balık etli genç kız ne oluyor anlamadım.
devamını gör...
evli olmayanların hiçbir zaman anlayamayıp, söyleyenle dalga geçtiği, atıp tuttuğu söz. önce bir evlenin bakalım ne hale geleceksiniz? vücut yapınız, metabolizmanız, herbişeyiniz değişiyor ve eskisi gibi yiyip yiyip kilo almıyorum diyemiyorsunuz. ayrıca kilo vermek de zorlaşıyor. bu sebeple büyük konuşmayın derim. zira öyleleri hep kilo aldılar benden demesi.
devamını gör...
her şey erkeği nikah masasına oturtuncaya kardı mıydı dedirten cümle. bir de utanmadan "kocamı kıskanıyorum" filan derler. yarım dünya olmuşsun hala gereksiz kapris ve anlamsız bir özgüven. ayna diye bir şey var ya.
devamını gör...
yadırganacak nesi var, dediğim kilodur. evlendikten sonra kilo alındığı doğru. yaşın orta yaşa gelmesi çocuklarda alınan kilolarında etkisiyle artış gösterdiği kesindir. evlenmeden önce zayıf olan kadınların %90 ı kilo almaktadır. metabolizmanın yavaşlamasını da hesaba katmak lazım.


devamını gör...
simdi ben doğduğumda 1 kilo 800 gram doğduğumdan ötürü kafam ele konduğunda kol kıvrımına bile denk gelmiyormusum velhasılı su an 0,11 ton olarak yaşamaya devam ediyorum ve bu 48 kilo olan arkadşın malesef dünyaya 5kilo felan gelmi olması lazım!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar