ben evlenmeyeceğim diyen kadın

çok düşmanı olan kadınmış. bugün sözlükten bunu öğrendik. vardır muhakkak bir bildiği bu kadının. ailesine bakıyordur, kardeşlerini okutuyordur, başka mes'uliyetlere hazır değildir. ağzına kürekle vurmadan önce, feminist diye yaftalamadan önce bir ne düşündüğünün sorulması gereken kadındır. bana sorarsan bunlara hiç lüzum yok, insandır.
devamını gör...
çoğu bir dönemde yaşadığı şeyler sonrası cidden kadın olmuştur.yüzleşme korkusu taşımaktadır.cool görünüp alan böyle alsın havalarındadır.
devamını gör...
ben evlenmeyeceğim diyen kadın modernitenin çıkmazları arasında kaybolmuş kadındır . ciddi anlamda hata etmektedir mesuliyetlerini yerine getirmesi noktasında ona destek olacak bir sürü müslüman kardeşimiz vardır.ağzına kürekle vurulası olanlarda ya ben özgürlüğüme çok düşkünüm ne biliyim bi adamla bi ömür geçmez triplerine giren nerde akşam orda sabah sabahlayan tiplerdir. ben evlenmeyeceğim diyen kadınla ben evlenemem arasında da ciddi fark vardır.
devamını gör...
evde kalmış kız kurusu, niye evlenmiyor ki bu bir talibi de mi çıkmadı ,
ay bi de bitli baklanın kör alıcısı derler hahahay...
kaç yaşına gelmiş hala okul, iş, kariyer diye tutturacağına çocuk bakıp büyütsün az biraz artık...
gibi cümlelere kulaklarını tıkamış olandır ama ne kadar uğraşsa nafiledir...
zira rahat bırakmazlar ki kendi halinde şaşkın kararsız kimseye zararsız yaşasın...
gün gelecek toplumsal baskılara sen zayıfsın başına bir adam lazım göz kulak olacak diğerlerinden koruyacak ile korkutulmalara dayanamayacak ve evlenecektir...
öyle tahmin ediyorum, du bakalım, görücez...
devamını gör...
gönlünü verdiği kişi kendisi ile aynı duyguları taşımıyorsa ya da bundan emin değilse, önce onun başkası ile evlenmesini bekler ki, içinde acabaları kalmasın..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar