x yılında doğmuş efsanevi nesil, teletabileri izlemiş fantastik nesil, bugs bunny'li mega taso biriktirmiş über nesil, power rangers'ta pembe ranger'ı seçen anadolu güzellerinin nesli gibi tartışmalara son noktayı koyan net ifade. gerisi boş. her neslin kendine has bi özelliği, güzelliği vardır lakin bu nesiller en son 1989 yılında doğmuştur.

1990 sonrasında doğmuş neslin ne gibi bir özelliği olabilir allasen? sadece bize fazlaca yaşlandığımızı hatırlatıyorlar o kadar. bir de yaşamışlar gibi 1995-96'lı yılların hikayelerini anlatmazlar mı? yav sen daha kısa şortuna çişini kaçırıp kaçırmadığını kontrol etmekten acizdin o zamanlar.
devamını gör...
bir 90 lı olmama rağmen burada saydıklarınızın hepsini biliyorum. kız olmama rağmen bende mahalle maçlarında oynardım kuzenlerimle * sizin hor gördüğünüz 90 lılarda taso biriktirdi. kendinizi çok üstün görmeyin bence. atari meselesine hiç girmiyorum gecem gündüzüm onunla geçerdi. kesinlikle yanlış önerme.
devamını gör...
kendini nesil tescil etme memuru sananların kafasına göre ben nesil değilsin diyosam değilsindir düşüncesine kapıldığı, kendisi tescillememişse o nesilin nesil olamayacağı düşüncesini belirttiği önermedir.
devamını gör...
80'li neslin hayata haklı serzenişidir, 90'dan sonra doğum mu olur deyip destekliyoruz. *

tasoyu, atariyi belki biliyor olabilirler ama beter böcek'in çizgi filmini, uçan kaz ve nils'i görememiş olmaları bile büyük eksikliktir.
devamını gör...
+selam milenyumlu, biz 20. yüzyıldan geliyoruz al, bu da sana küçük bir hediye.
-o ne yia!?
+atari, uzay çağına merhaba de! atari, artık sokaklar bomboş.sosyal mesaj:

üç boyutlu mario'ya hayır !
devamını gör...
arkadaş...
atari felan gördük diyo bunlar sinir oluyorum.
la bebeler sizin gördüğünüz 8bit atariler... bi de onun ardından 16bit segalar! onlar atari mi be?... hey gidi. onun öncesi versiyonlarını bilir misiniz?
hiç biriniz "teyp kasetli commodore"da oyun oynadınız mı?
la tetris alıp onda tank oyunu neyin oynadınız mı?
kaçınız snow bros. oynadı?
kaçınız tek jetonla mustafa bitirdi ya da bitirilmesine şahit oldu ? tek jetonla!
kaçınız emel müftüoğlu'nun, oya bora'nın yonca evcimik'in kliplerini star'da veya trt1 de izledi? kaçınız banyodan çıktığında soba kenarında kurulanırken bizimkiler, parlament pazar gecesi sineması felan izledi.

la olm hepsini geççem, kaçınız geleceğe dönüş serisini televizyondan izlemek için ana babasına yalvardı. teaah...

hanginiz çevirmeli bağlandı internete? dial up... dırrdırr dirim dirim dirim duuuuuuuuuuuuuuğğğğ cııııızzzzzzzzzzzpııhhhhhhh sesleriyle bağlanmayı beklediniz mi hiç internete ? hea?
la bırakın benle bıdı bıdı...

hadi abisi... sağdan. yere bak cüzdan bul.

tek bişey dicem lan
gsm 900 gsm 1800 geyikleri ile hava atılan dönemi yaşamamış bi nesil nesil bile sayılamaz. bitmiştir hacı. nokta.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar