benedict cumberbatch

--- alıntı ---

ingiliz oyuncu, dizi setini çevreleyen paparazzileri protesto etmek için ilginç bir yönteme başvurdu.

cumberbatch, fotoğrafını çekmek isteyen muhabirlere üzerinde “gidin mısır’da fotoğraf çekin ve dünyaya önemli bir şey gösterin” yazan kağıtla yüzünü kapatarak poz verdi.

--- alıntı ---

helal olsun diyorum...
devamını gör...
kendini yakışıklı bulmuyormuş evet değil zati.bir insan yeşile dönük derin mavi göz,siyah saç,beyaz ten ve yunan büstü gibi bir çene yapısıyla nasıl hala yakışıklı olarak betimlenemezin simgesi.ama insan yine de soramadan edemiyor:bu cazibenin suyu nereden geliyor?
aksan,oyunculuk,karakter vs. kendisini zamanında van gogh painting with words isimli belgeselimsi ile kızıl izliyoruz,sonra hawking oluyor bir ara,kaptan kirk le selam çakıyor,bir anda sherlock un en hakkını veren adam oluyor,ödüller havalarda uçuşuyor ve şimdi de yeni bir dizinin müjdesini veriyor.ortalıktan kaybolursa döverim farkında demek ki.
devamını gör...
sherlock'u en iyi oynayan adamlarda birisi. bizim minik hobbit ile iyi bir ikili idiler. bölümleri uzun ama sezonu üç bölüm olunca insan ister istemez özlüyor bunları. bir ara saçma bir dizi de rol aldı. adını hatırlamıyorum. bir iki bölüm izlemiştim. orada da rolünün hakkını veriyordu. dizide bir karısı vardı işte yollu. bu da ingiliz soylusu gibi birşeydi. karısı soysuz mu soysuz. çok pislikti karısı. neyse. adam yetenekli. az önce merak ettim ismine baktım wikipedi'den parade's end miş. dizinin adı. o değilde bu adam birde hobbit'te de oynamış. vay anasını. ben artık filmleri neremle izliyorsam. adamı hiç görmedim. neyse bir daha izleyeyim bari.
edit: hobbit'te oynamamış seslendirme yapmış, yine iyi izliyormuşum *
devamını gör...
heykel gibi adam dursa konusmasa yemin ederim heykel sanırım mükemmel yüz hatları var. cok da iyi rol yapıyor cok fazla iyi. *
devamını gör...
sahiden de heykel gibi, lakin yakışıklı değil. yüz hatları çok sivri. yakışıklı heykel görmek isteyen davud heykeline baksın. canlısından arayan google'a matt bomer yazsın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar