benim hocam

kpss vb çalışma kitap ve soruları hazırlayan yayınevi. içerik bakımından diğerleri ile kıyaslayacak yeterlilikte değilim diğer yayın evlerinin her biri nasıldır bilmiyorum fakat bununla ilgili bir eleştirim kitaplar orta okula ders kitabı gibi renkli renkli bir ton küçük küçük kutucuklar ile konuyu anlatmaya çalışıyor ki bu kadar çizim kitabı havası insanın dikkatini dağıtıyor. çok daha sade ve düz olmalıydı böylelikle okuyanın dikkati sürekli dağılmayıp konuya yoğunlaşabilsin.
devamını gör...
kpss gk- gy ve eğitim bilimleri konu anlatımından faydalanıyorum. verim aldığımı söyleyebilirim. çözümlü matematik soru banklarını aldım fena değil ama keşke kağıtları ince olmasaydı. delinecek diye korkuyorum.*
devamını gör...
okulların ve kursların kapatıldığı şu dönemde en yararlı bulduğum youtube ders kanallarından biri. bu yayınevinin kitapları hakkında genelde olumsuz yorumlar duydum ama kanaldaki ders anlatımları ve öğretmenler gerçekten çok iyi.
devamını gör...
kpss genel kültür ve genel yetenek kısmında çok iyi, eğitimde ortalama kalitede videoları var. üstteki tanimdaki yoruma katılıyorum, soru bankaları ve denemelerini beğenmemiştim.
türkçe öğretmenliği alan sınavı için de konuşacak olursam yeterli değildir. zaten youtube'da alan dersleri konusunda ciddi bir eksiklik var.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar