benim istediğim gibi yazacaksın

sözlüklerde bolca bulunan dünyanın kendi ekseni etrafındaki dönüşünü jupiter yılıyla 3 yılda tamamladığını düşünen yazar hissiyatı.

bunlar babadan oğula kıza nesil herhalde. amaç ilgi çekmek prim yapmak tabi ki. terbiye sınırlarını zorladıklarında köşeye sıkışıp edepli kisvesine bürünürler ki ocaklardan ırak. böyle samimiyetsiz insanların varlığı bile tiksindirir insanı.

koskocaman bir "sana ne aslan parçası ?" geliyor.

devamını gör...
#comün, yazarın yazdığı başlığın sol frame den yokedilmesi, istediği başlığı sol frame e ışınlaması, bir dostun şikayeti üzerine! tanım silmeler, uyduruktan tanım silme gerekçelerini de kapsar mı ?

ben de sandım yönetime laf ediyor. oysa canı yanmış yiğidin. burada kim yönetime, mod a laf edebilir ki? adamlar ali kıran baş kesen olmuş resmen. bu kadar pısırık bir yazar profili olan başka yer görmedim arkadaş.

edit: ali kıran baş kesen düzenlemesi.


devamını gör...
yazarları arzuhalci olarak gören insan eylemidir * öyle kızlı başlık açmayın der, yemek dersin ay ben kıyma sevmiyom onu da yazma der. ne yapsan bir kulp bulan insan egosudur. suç onda mıdır yoksa el kadar sabiyi dikkate aldığımız için bizde mi bilemedik ama *
devamını gör...
"çingenenin eline silah vermişler tutmuş babasını vurmuş" misali davranıştır.
"sen ne kadar bilirsen bil ve söylersen söyle, senin bildiklerin karşındakinin anladığı kadardır" misali insanlar hakaret olmadığını editlerinde başka yerde açıklamalarına rağman hala üstüne gidilmektedir. kendisini tanıyan herkesin kefil olabilceği insanlara yapılmaması gerekir. terörist kelimesi tdk manasına göre hakaret olmazken bir insana terörist dedi diye bunu hakaret saymak bir çeşit teröristliktir. yüzük bendeyse süleyman benim demek biraz ego kibir barındırır.
devamını gör...
eğer bir işin hakkını veremeyecekseniz o işi yapmayın. kimse birilerinin gönlünü hoş tutmak için yazmıyor burada. tek bir geçerli sebep olmaksizin hiç bir iletişim yolunu denemeden ve hatanin nerede olduğunu belirtmeden kimse burada hiç bir yazarın yazdığını silemez. 8 yılda görmediğim bu hareketi 1 gecede defalarca görmek birilerinde güç zehirlenmesi olduğu anlamına gelir.

ben burada kurallar dahilinde istediğimi yazmakta özgür olmalıyım. bunu engelleyenle de mücadele ederim. başaramazsam da can sıkmaya başlarım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar