berat albayrak

#siyaset  #özgürler 

medyada yer alan haberlere göre şimdi de gözünü umur talu'ya dikmiş kişi. onu da uzaklaştırın, ama yine de haksızlığın her türlüsüne ses çıkaran hayır diyen vicdanlar olacaktır...bu kadar sığ olmak zorunda mısınız ?

bu kadar amatör ve bilgelikten uzak olmak zorunda mısınız?

insanların nefreti çekmek için bu kadar tutucu olmak zorunda mısınız, illaki sizin dostlarınız, tanıdıklarınız, onayladıklarınız, daha doğrusu size alkış tutanlar mı yaşamalı?

sizin davranış/adımlarınızdan vicdanlara ters gelenlere ses çıkardıkları için nedir bu şeytani susturma çabası.

aklıma nasıl bir örnek geldi;
adamın biri günaha, çirkinliği, hatalara girer vicdanlı bir arkadaşı da uyarır onu, bak bu yaptıkların hata der. adam da arkadaşı ile münasebeti keser...
neden?

daha rahat günaha girebilmek için..

ez cümle, için rahat olsun berat albayrak vicdanlı insanlardan kurtuldukça daha rahat yanlışlığa/çirkinliğe/şahsi ilerlemelere devam edebileceksin. yazıklar olsun.
devamını gör...
berat albayrak çalık holdingin genel müdürüdür.. turkuvaz şirketiyle atv ve sabahın da aralarında bulunduğu medya grubunu yöneten çalık holding, medya alanındaki varlıklarını berat ile değil serhat albayrakla yönetir..
berat belki abisinden daha yakışıklı olabilir ancak serhat albayrak medya alanındaki deneyimiyle bizim diyebileceğimiz camiada genç yaşta edinilebilecek en büyük tecrübeye sahip bir adamdır.. futbol oynarken görmeniz dışında kendisinde eleştirecek bir yön bulmanız sizin hasedinizle doğru orantılıdır..
medya yöneticisi olan değildir, daha iyi top oynayandır berat albayrak..
bu yanlışlığı düzeltirken trabzonlu olmalarından kelli bu iki kardeşin takımı kuruttuklarını, yanlarında maç izlemenin tam bir işkence olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim!
devamını gör...
sabah gazetesi yazarı...
23 nisan da valinin koltuğuna oturup yerel medyaya demeç veren öğrenci kıvamındadır yazarlığı.
devamını gör...
adaylığı ile birlikte ekonomi kulislerini hareketlendirmiş.

seçim sonrası olası akp de ali babacan’ın yerine ekonominin direksiyonuna geçecek en kuvvetli adaylardan biri olarak eski borsa başkanı ibrahim turhan’ın yanısıra albayrak’ın adı da konuşulmaya başlanmış.

hadi hayırlısı bağalım.
devamını gör...
siyaset babadan oğula, kıza ve hatta kayınbabadan damada geçen genetik bir "deha" ürünü olduğu içün milletin vekili olması kaçınılmazdı. millete hizmet için aday olmuş rte'nin damadıdır kendisi.
canlarım ya, bunlar sülalecek hep iyi niyet, hep vatan millet aşkı, hep Allah rızası... çok duygulandım.
ülkeyi tüm aile bireyleri ile beraber yönetmek isteyen ebedi "başkan" yavaş yavaş dolduruyor meclisi, bir daha ki seçime kızları da aday olursa yeni türkiye'nin mutlu mesut halkı için övünç kaynağı olur erdoğan ailesi.
devamını gör...
en çok gerdiği cenah, akpye oy vermeyen cenahtır. tuhaftır.


hoppala?! niye kızdınız yahu? doğru değil mi? akp ye oy verenler düşünsün arkadaş. neden bu kadar bozuldunuz?
devamını gör...
hakkında tanım yazabilmemiz için ak parti'ye oy vermemiz gerekiyormuş galiba, o halde "gerdiği" akp'liler bir şeyler yazsa da biz de okusak.
şu sözlükte chp, mhp, hdp ve diğer partilere oy vermediği halde sürekli yorum yapan, atıp tutan adamlar kalkıp ne enteresan şekilde yorumluyorlar yazılanları. berat albayrak da tıpkı tayyip bey'in şahsı ve diğer "yüce" aile fertleri gibi eleştirilemez, söz söylenemez kuralına tabi anlaşılan, akp'liler için bir çeşit ehli beyt oldu galiba erdoğan ailesi. kutsal aile, tüm gerçek müslümanların sevmesi ve saygıda kusur etmemesi gerekiyor. hımmm.

tanım: cb'nin damadı mebus adayı. birileri için övünç kaynağı anladığım kadarıyla.
devamını gör...
kariyerine aile şirketi çalık holding'de başlayıp orada sürdüren süper sonik ekonomist, düşünür , iktisat gurusu! ekonomi bakanı olursa ne mi olur? geçen bir arkadaş soruyordu dolar ne olur diye , soruyu değiştirsin ülke ne olur..

bu konularda genel olarak erken konuşmam ama ak parti yanlış yapıyor benden söylemesi. yakında gazetelerin ekonomi köşelerinde çok ciddi tepkiler almaları kaçınılmaz olur. x adı altında y'nin yazdığı yazılarla canları yanar , görmedikleri kelamların nelere sebep olacağından bir haberler. evet bu ülke de size muhalifler var ama sesini yükseltmeyen onların 2 katı da bir kalabalık grup var.

bu ülke babanızın nemalı malı değil!

(bkz: adamı germeyin)
devamını gör...
en son bir holding başkanı olan yıldırım demirören beşiktaş'ın başına geldi nolduğu ortada. şimdi de federasyonun çanına ot tıkıyor...

beşiktaş onun bıraktığı ekonomik enkazı henüz temizleyebilmiş değil...

holding sahipleri ve holding çıkışlılar iyi değildir yani...

şimdi sırf erdoğan'ın kontenjanından meclise girmek üzere olan bir damat ferid'i ekonomi bakanı yapmayı düşünüyorlarmış. bu iddialar doğruysa yazıktır. günahtır. bu ülke bitmiştir.
devamını gör...
lafı ense kökünden anlayanlar "hakkında tanım yazabilmemiz için ak parti'ye oy vermemiz gerekiyormuş galiba" filan diyerek lafı eveleyip geveler. böyle ucuz popülizme alışığız. devam.

isteyen istediğini yazar çizer. onunla alakalı bir sorunum yok. lakin imalı, üstü kapalı ifade edilen soru ise cevapsız kalır. "neden bu kadar gerildi ona oy vermeyenler?"


hayır bilmediğimiz bir pis yönü varsa bilelim istiyoruz. bu kadar istim üstünde olmayın. şaibesi nedir bu adamın da bu kadar gerildiniz?


devamını gör...
recep tayyip erdoğan'ın düşmanlığının kurbanı damat. rahmetli muhsin yazıcıoğlu'nun damadı bbp'den aday olsaydı kayınpederinin emanetine sahip çıktı denilerek baş tacı edilecekti. yine fatih erbakan sp'den aday olsaydı rahmetli babasının emanetini devraldı diye ayakta alkışlanacaktı. kimse de çıkıp bal tutan parmağını yalıyor, saltanat devam ediyor demeyecekti. ne var ki aday kişisi cb'nın, güçlünün, iktidarın yakını oldu tü kaka oldu. ne yazık ki dün dilek öcalan'a gösterilen hümanist tavır bugün berat albayrak'a gösterilemedi.

devamını gör...
akp milletvekili aday seçimlerindeki akraba kriteri mevcutken, aday seçimlerini yapan komisyon tarafından; elin oğlu, durumu iç güveysinden hallice, dış kapının dış mandalı, yedi kat el muamelesi yapımış olan aslan gibi damat. ailenin içine nifak tohumları sokmak için aday gösterilmiş olduğu çok açık. zira artık o da ailenin evladıdır, akrabasıdır. bu işteki paralel yapı ayağı araştırılmalıdır aman diyeyim.*
devamını gör...
siyasete de iş dünyasındaki konumu gibi tepeden indirilen şanslı evlat. hani vardır ya her şeyi altın tepside önünde hazır bulanlar, hah, onlardan. iş dünyasında babası, siyasette de kayınbabası sağ olsun. makam aracının arkasına "babam sağolsun" yazdırır artık.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar