berber şampuanı

bence kış günleri kesinlikle ısıtılmsı gereken bir sıvıdır,zira sıcak suyla yıkanırken kafaya döküldüğünde şok etkisi yapmaktadır..ayrıcana da berberlerin kafayı yıkarken özellikle dirseklerini sırtımıza yaslayıp yıkamalarından nefret ederim,bir de traş ederken orasını burasını zırt pırt kolumuza değdiren berberleri de kınıyorum...
devamını gör...
20 kiloluk alındıktan sonra markalı şampuan kutularına bittikçe doldurulan bittikçe doldurulan deterjandır. bir çok farklı şampuan kutusuna aynı deterjan doldurulur. sonra da sorarlar "abi hangi şampuanı kullanıyoruz."
devamını gör...
berberlerin; genellikle berber dükkanının arkasında yer alan o gizemli küçük aralıkta ürettiklerini düşündüğüm şampuandır. hep de muz kokar...
devamını gör...
inanmayacaksınız ama geçen gün bizim berbere tankerle berber şampuanı takviyesi yapıldı. meğer bizim berber dükkanın altına devasa şampuan deposu yaptırmış. ondan o kadar bol kullanıyormuş.
devamını gör...
hangisine denk geldiysem mis gibi kokuyor mübarek. aç bi anına denk gelse ekmeğe sürüp yersin. hayır standart şampuanlardan neden farklı ki?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar