münafıktır.
ben demiyorum...

olum ne eksilediniz be
ben demiyorum tayyip erdoğan diyor.
--- alıntı ---

bu münafıklar çetesini yere gömeceğiz" işte erdoğan'ın sözleri: birileri bir fitne fesat kaynatıyor. bu ne biliyor musunuz? 'oyumu cumhurbaşkanına vereceğim ama parlamentoda ak parti'ye vermeyeceğim.' böyle bir şeye siz ne diyorsunuz? böyle bir şey olabilir mi? bu oyunu da bozmaya var mıyız? bu oyun, bu tezgah… kimlerin olduğunu anlıyorsunuz. inşallah bu münafıklar çetesini 24 haziran'da hep birlikte yere gömeceğiz.

--- alıntı ---

buradan
devamını gör...
namazı da kılıyorum, ak parti'ye oyumu da veriyorum.

bu başlığı açanlar ortaya ak parti ye alternatif bir parti çıkaramadığı müddetçe de oyumu vermeye devam edeceğim.

haa! ben oy da veririm, eleştiri de yaparım. işlerine geliyorsa. çünkü verdiğim oyun hesabı mahşerde bana sorulacak.
devamını gör...
islamiyet'in şartları arasında akp'ye oy ver şartının bulunmadığı bilincinde olan müslümandır.. kestiği kurban yenilebilir, şahitliği kabul edilebilir, caizdir...
devamını gör...
bıktık yahu 20 senedir aynı nakarat. çok iyi çok evliya ama akepeeeeeee'ye bla bla yapan insan. çok mu iyisin milletinin sevdiğini sen de sev korkma. hani leylanın sevdiğini sevmek gibi. mesela birisinin senin sevmesi önemlidir. ama senin sevdiğini severse o senin için daha önemlidir. mesela hediyeyi sana değil de çocuğuna alsa daha çok mutlu olursun. tam tersi de geçerlidir sana hakaretten daha ağır gelir çocuğuna sevdiğine annene hakaret.

bu milletin sevdiğini sevin kardeşim.
devamını gör...
çoğunlukla beş vakit namazında olmayan, pek dindar ve ahlaklı sayılamayacak ama akp’ye oy vermeyen kişi olarak özendiğim kişidir.

dünyada ne mükemmel insanlar varmış be.. seni tanımak istiyorum güzel insan, mesajını bekliyorum. oturup çay içeriz ha ne dersin?
devamını gör...
olabilir ama anlamadığım tek şey var, 5 vakit namaz kılanın chp'ye oy vermesi.
chp önce o oyu haketmeli. ondan sonra görüşüm belki değişir.
devamını gör...
ıçkisini içen, zinasını yapan ama akp'ye oy verenleri ne yapacağız onu merak ediyorum. şimdi bu adam akp'ye oy verdiği için über müslüman kategorisinde olamayacağına göre, akp'ye oy vermeyen de münafık olmaz. çünkü neden olsun. ınsanlar elbette kendi dini görüşüne yakın insanlara sempati duyabilir ama bu bir kural değildir. seçimleri boykot eden radikalleri ne yapacağız o zaman.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar