kızını büyütmede yanlış ve modernist bir yol izleyen ailedir o çocuk yaptığı şeyi anlamasa bile biliçaltında normal etek boyu hep o kalacaktır.
devamını gör...
açtığı her başlık ya bikini yada mini etek olan insanların hayal gücüne mazhar olmuş eylemdir.
devamını gör...
beş yaşındaki kızına mini etek giydirir ve ona sen şimdi masumsun, çocuksun fakat belli bir yaşa geldikten sonra annen gibi giyineceksin diyen ailedir.
devamını gör...
normal ailedir.sorunlu olan bunu anormal görendir.
devamını gör...
beş yasındaki kızına başörtüsü takan ailenin başka bir kopyasıdır.
devamını gör...
maalesef bu kirli dünyaya masum bir çocuk getirdiklerinden bihaber aile. beş yaşındaki kızın mini eteğini diline dolayan zihniyette sorun yok, aile mi konu oldu şimdi? dostum siz aklınızı kaçırmışsınız.
devamını gör...
15 yaşına gelince de giydirirse işte o zaman sonuçlarına katlanır diyerek bir kesimin düşündüğü ailedir.
devamını gör...
5 yaşındaki kız çocuğunu etek giydi diye cinsel obje oldu zannedenlerin dinsiz ilan edeceği aile. ya bi gidip kafanızı camdan çıkarın da oksijen alın, biraz da su için de testesteron hormonuyla dolup taşan kanınız curulsun. yetti artık sapkınlıklarınız. Allah sizin gibilere kız çocuğu nasip etmez inşallah.
devamını gör...
en fazla "ya bu çocuk koşup oynarken düşer de dizleri yaralanırsa?" şeklinde eleştirilebilecek aile. çocuktur, hoplar zıplar sonuçta.
devamını gör...
çocuğun mahremiyet ve mülk algısı bu yaşlarda şekillendiğinden, bu yaştaki bir çocuğa mini etek giydirmek çocuğa ve topluma zulümdür. bu zulmün cinsellikle, sapıklıkla ilgisi yoktur. mahremiyet ve mülk bilinci olması gereken zamanda oturmamış bir çocuk, büyüdüğünde buna çok zor alışacaktır. bu sebeple bu çocuğa zulümdür. yok eğer bu çocuk çocukluktan gelen alışkanlığı devam ettirirse, bu durumda da topluma zulm edilmiş olur.
her neyse, siz yine testesteron, sapıklık falan diyerek konuyu bel altı seviyesine çekmeye devam edin.
http://www.moraldunyasi.com...
--- alıntı ---

mahremiyet eğitimi ne zaman verilir?
çocuklara mahremiyet eğitiminin verilmesinin iki dönemi vardır: bunlardan birincisi çocuğun kendi vücudunun kendine ait olduğunun bilincinin verildiği ve adına “temel davranış refleksi” denilen 4-7 yaş arasıdır. bu dönemde çocuğa vücudunun kendine ait olduğu, bir başkasının bakmasına ve dokunmasına izin vermemesi gerektiği bilinci kazandırılır.
temel davranış refleksi’nin kazanılması sayesinde çocuklar kendilerini kötü niyetli insanlardan korur. temel davranış refleksi gelişmiş bir çocuk, kendisine yönelecek bir tehlikenin, tehlike olduğunu fark etmese bile, ani bir refleks ile o tehlikeden kendisini koruyabilir. çocuk, kendisine yönelen anormal davranışın ne anlama geldiğini bilmese dahi ciddi rahatsızlık duyar ve o an o ortamdan uzaklaşmak ister.

--- alıntı ---
devamını gör...
ismet özel bir defasında 17-18 yaşında kızını güzellik yarışmasına sokan anne baba kızının fahişe olması yolunda adım atar minvalinden kelam etmişti...

not: fahişe kelimesini müstehcen bulup silecek yöneticiye şimdiden sunturlu ve sinkaflı selam ederim kelam ismet beye ait fahişe hitabını kullanıyordu heee silersin bende çok çok selam ederim...raskolnikov'un önünde eğildiği fahişe sonya'yı yani dosto'yu nasıl okursun merak ederim sonra tolstoy'u hani katyuşa diyen adamı veya kemal tahir'i sahi okusyor musun sevgili silici...
devamını gör...
beş yaşındaki oğluna amcalara bilmem neyini gösteren aileye göre suçludur, çünkü bu kız çocuğudur. değil mi? çocuk denilen bu sabiye hangi gözle bakıldığına zaten akıl sır erdiremiyorum ki bu kadar tartışıp kelam ediyoruz.
mahremiyet her çocuğa öğretilmeli. yalnız bu cıbıl cıbıl kaçıp milleti güldüren oğlan çocuğuna da uygulanmalı. ilerde tacizci, teşhirci bir sapık olmaması adına ki burda bahsettiğimiz kıxın kıyafeti var. dikkatinizi çekerim.
devamını gör...
5 yaşındaki çocuğa gelinlik giydirildiğinde kız çocuğu gelin oluyorsa mini etek giydirince de fahişe olur herhal. örneğim ya da mukayesem saçma olabilir kabul ama şu soryu sormak lazım kendimize erkek ve kız dahil;

beş yaşında ne giydiğini içinizde hatırlayan var mı?

eğer yoksa kız ve ailesi hakkında yorum yapmak ağır komedi olur.
devamını gör...
kızını cinsel obje yapmamıştır ama zihnini büyüyünce cinsel obje olmaya günbegün alıştırmaktadır.

yıllar sonra büyüdüğünde bu başlığın altına gelip aynı fikirleri kendisi savunmaya başlar.
devamını gör...
bence gerçekten ama gerçekten kara çarşaf ya da burka giydirilsin. çünkü içine ettiğimin dünyasında zihniyetini bilmem nettiğimin insanlarının yaşadığı bir dünyaya kız çoğu getirmek onu dışarı salmak çok tehlikeli.
devamını gör...
beş yaşında kızın mini etek giymesi gayet şirin, tatlişko bir şeydir. popişini yerim ben onun. ben kızıma giydirdim, puşt mu oldum bilmiyorum. şimdi kızım 13 yaşında ve saçının telini göstermekten kaçınıyor.
beş yaşında kızını sıkboğaz etmeye başlayanların kızları da mini etek giyiyor şimdi.
devamını gör...
her ne kadar sorun yok gibi görünse de kıza islamî değerler vermenin hedeflenmesi ve kızı o yaşlarda eğitmeye başlanması gerekir. bu yüzden hassas davranmak daha hoş olur.
devamını gör...
kıza şunu giydir, başını kapat filan falan bu gibi durumlardan cinsel niyetler çıkaranlara gerçekten hastayım. lan bu bizim dinimiz, Allah ın bize koyduğu kurallar. cinsellikle filan alakası yok. 5 yaşındaki kızın cinselliği mi olur. şunu yapalım aa siz cinsel obje mi görüyorsunuz. hayır canım biz görmüyoruz ama siz galiba öyle görüyorsunuz ki her hareketimizi cinselliğe yorumluyorsunuz.

5 yaşında bir kızım var. derdim giyimine kuşamına dikkat eder bir şekilde yetişmesi. ya ne gerek var bu yaşta saçmalığına da inanmıyorum. 15-16 yaşında gelince ne öğretebileceğim ben bu çocuğa. olur da kızımın dizüstü bir etek giydiğini görürsem kesinlikle müdahale ediyorum ve hiç olmazsa o eteğin altına kalın bir şey giydiriyorum. öyle fiziği belli olan bir kıyafet giyemez şu anda. ha reşit hale gelir ne yaparsa yapar beni ilgilendirmez. ama şu yaşında ilgilenmek benim görevim. kardeşim benim değerlerim bunlar. sen istediğin gibi yetiştir. hatta çıplak gezdir banane. ama benim kızım sana dert olmuş durumda.

yaşadığı şekilde kızını yetiştiren ailedir. kimsenin kızı, kimseyi ilgilendirmez.
devamını gör...
beş yaşındaki oğluna mini etek giydiren aileden daha çok yaftalanacak bir ailedir.
devamını gör...
eğer bir sorun varsa 5 yaşındaki çocuğa giydirmekten ziyade 15 yaşındakine giydirmektir.


devamını gör...
oha lan bunu konu başlığımı yapmışlar...

yuh lan nasıl bir kafa var diye çıkışılacak başlık...

nasıl kaçırmışım ben bunu...
devamını gör...
5 yaşındaki çocuğun mini etek giymesinden rahatsız olmak?

gerçi ibre 15 yaşındaki erkek çocuklara kadar düştü.
devamını gör...
beş yaşındaki çocuğa hallenenlerin ülkesinde dile gelen hadise. şaşırdık mı. hayır.
devamını gör...
televizyondaki haberleri izlemeyen ailedir. her gün bir başka sapık haberi ortaya çıkıyorken bu kadar rahat davranmamalıdırlar.
devamını gör...
etraftaki sapiklari engelleyemiyoruz. bu yuzunden o yastaki minnacik kıza normal sayılabilecek bir kiyafeti giymekten imtina ediyoruz.. aman diyoruz sapığı arsizi iti kopugu var. asil manyaklik bu ya. sorunluyu bildigimiz halde sorun cikmasin diye kendimizce koruma yoluna gitmek..
devamını gör...
valla beş yaşındaki çocuğa giydirilen etek her halükarda minidir aslında, mini minidir hatta. cok da yadırgamamak lazım o yüzden.
devamını gör...
mevzuyu neden mümkün olan en sığ seviyede anlıyorsunuz anlamıyorum ki? yok pedofiliymiş, yok sapıkmış, yok şuymuş, yok buymuş. çocuğuna mini etek giydirmeyen ebeveyn, sapık olduğu için mi bunu yapıyor? mevzu çocuk eğitimi ile ilgili, çocuğun alışkanlıklarını yönetebilme vs ile ilgili.
daha önce aynı başlığa şöyle bir şeyler yazmışız;
(#5493735)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar