#haber  #spor 

yarıda kalan olaylı maç sonrası fenerbahçe'yle oynanacak maça çıkmama kararlarını bildirmeleridir.

--- alıntı ---

bilindiği üzere ziraat türkiye kupası yarı final rövanşında fenerbahçe ile beşiktaş arasında oynanan derbi maç, saha olayları nedeniyle yarıda kalmış; konuyla ilgili toplanan tff yönetim kurulu ise maçın kaldığı yerden devamına karar vermişti.

siyah-beyazlı kulüpte ise bu karar üzerine bugün divan kurulu, olağanüstü şekilde toplandı. bu toplantının ardından beşiktaş yönetimi, fenerbahçe maçına çıkmama kararı aldı.

--- alıntı ---

buradan
devamını gör...
beşiktaşın bu maça çıkmama kararını destekliyorum, bence haklı bir tepki.
ancak buna inandığım gibi maç sonunda beşiktaş yöneticililerinin organize bir şekilde şenol güneş üzerinden maduriyet yarattığına, soyunma odasına yürüyerek giden adamın komada gibi çıkmasının tamamen bir görsel şölen olduğuna inanıyorum.
bu konuda da beşiktaşa tepki gösterilmeli.
devamını gör...
olayın tüm sorumlusu mete kalkavan'dır. kusura bakmasın, sahaya yabancı madde atıldığı için maç tatil edersen ve maçın hükmen deplasman takımına verilmesi için rapor yazarsan tff bunun arkasında durmaz, duramaz. burası türkiye beyler. bu karar emsal teşkil edecekti ve bundan sonraki müsabakalarda sahaya atılan ilk maddede beşiktaşlı sporcu ve idarecilerin yaptığı gibi soyunma odasına kaçıp sahaya dönmeyecekti. Allah'ın kulu da tek söz söyleyemeyecekti.

"sahaya madde atılan maç iptal edilip konuk takımın hükmen galibiyeti ile sonuçlansın."

bu caydırıcı bir fikir gibi gözükse de ev sahibi tarafına girip madde atarak hak talep edilmesi pek kolay. onun için önü alınamaz.

öte yandan 60 dakika derbi oynamış ve son yarım saatte 10 kişi oynamak zorunda kalan takımla dinlenmiş şekilde 10 kişi yarım saat top oynamak arasında uçurum var. bu karar mı adil? lakin yapılacak hiçbir şey yoktu. gerzek bir hakemin halt yemesi yüzünden ülke gündemi bedavaya meşgul oldu. yoksa kim ipliyor türkiye kupasını?

bir sözümde passolig uygulamasıyla binleri tribüne küstüren demirören beye! siz bu dalgayı suçlu ile suçsuzu ayırt edebilmek için çıkarmadınız mı? ne demek seyircisiz oynatmak? hangi akıl ve izanla bu kararı alıyorsunuz? hangi kurala dayandırıyorsunuz? sahaya madde atanı da bulamayacaksanız ne diye seceremizi alıyorsunuz?

bunca laf boşa ya ona acıyorum. kalkavan kaldığı yerden maç almaya devam edecek, tüpçü herşeyin çok güzel olduğunu anlatacak, mhk suç üstlenmeyecek, kulüpler birliği topa girmeyecek, fenerbahçe de beşiktaş da madur kalacak.

seveyim yöneteceğiniz sporu!
devamını gör...
yahu kardeşim ben anlamıyorum, hakem raporu sabit, doktor raporu sabit, sahaya madde atanlar ve attıkları şeyler hatta şenol hocanın kafasını yaran şahısa kadar hepsi belli. adam mahkemede gözüm döndü attım diye ağlıyor siz hala neye istinaden buna tiyatro diyorsunuz? elinizde ki ispat nedir? 2 idiot şekip ve azizin söyledikleriyle insanların günahını alıyorsunuz. ben iddaa ediyorum, buna tiyatro diyenler şenol hocadan daha dürüst ve daha şerefli değildir. 3 kişi tutuklanıyor, 3 maç ceza alıyorsun, türk futbol tarihinin en ağır para cezasına çarptırılıyorsun ama maç hükmen olmuyor neden? madem tiyatro neden bu cezalar veriliyor? madem tiyatro değil neden emsali olmayan bir karar verip maçı kaldığı yerden devam ettirmek istiyorsun?
tiyatrocu mu arıyorsunuz, azize, şekibe, mahmut usluya bakın. güneş balçıkla sıvanmaz.
devamını gör...
şenol güneş in durumu ağırmış gibi götürüp soyunma odasında dikiş attılar. herkes bilir ki beş dikişlik bir yaradan kan akar ama ne atıldığı anda ne de sonra hiç kan akmıyor. adamın üstü başı tertemiz çıkıyor. sonra şenol güneş ille de benim doktora götüren diye tutturuyor. buradan

sebebi gayet açık bilinmedik bir yere götürseler ulan bunun neyine dikiş attınız diyecekler. görüntülerde önemli birşey olmadığı görülüyor. ortaya photoshop bir görüntünün çıkması da bunun ispatıdır. âdeta çok mağduruz maçı bize verin diye uğraşlar.

beşiktaş şenol güneş olayına kadar yerden göğe kadar haklıydı ama şenol güneş olayı tamamen şark kurnazlığı. 10 kişi kaldığı maçtan hükmen galibiyetle ayrılmak için bir oyun oynadılar tff yemedi.

beşiktaş'ın zaten kazanmasının çok zor olduğu bir maça çıkmaması.
devamını gör...
nasılsa yenileceklerdi. gelmemeleri iyi oldu. gündem 1 hafta da onunla meşgul olurdu.
sanırım korktular 33 dakikada 5 gol yeme riski de var sonuçta.
devamını gör...
fenerbahçe'ye verilen cezalar haklıdır. buna karşı çıkan ya kör ya fanatiktir. yalnız midemizi bulandıran iki yüzlülüğünüz. biz camia olarak 19 mayıs 2007 galatasaray fenerbahçe maçını tamamladık. sulu derbi olarak hatırlanan bu derbi tamamlandı.biz camia olarak 5 şubat 2017 beşiktaş fenerbahçe maçında idari menajerimiz hasan çetinkaya'yı yaraladığınızda hükmen galibiyet diye ağlamadık. kafasına dikiş atıp ambulansla hastahaneye gönderip kendi doktorumuzun raporlarıyla kamuoyuna yalan söylemedik.biz istisnasız her stadda volkan demirel'e edilen küfürlere -ki eşinden kızına, anasından bacısına- ve atılan maddelerde bebeler gibi ağlamadık. hatırlarsanız siz o sıralar volkan'da hak ediyor triplerindeydiniz. buyrun rakı şişesini maça sokanlar veya sokturanlara ceza isteyin de adamlığınızı görelim.bu da sana son örneğim. 25 şubat 2018 beşiktaş fenerbahçe maçında mehmet topal'a yaptıklarınız. kaynak ise eski başkanınızın gazetesi.

--- alıntı ---

vodafone park'ta 8. dakikada fernandao'nun bulduğu gol sonrası sevinç gösterisinde bulununan fenerbahçe'ye tribünlerden yabancı madde atıldı. quaresma yabancı maddeleri dışarı göndererek tribünlere "yapmayın" işaretinde bulundu. derbide tribünden gelen yabancı madde mehmet topal'ın alnına isabet etti. kaşına denk gelen madde nedeniyle yere yığılan topal, bir süre kalkamadı. kaşın da sıkıntı oluşan yıldız futbolcu sağlık ekibinin müdahalesiyle ayağa kalktı.

--- alıntı ---

http://www.milliyet.com.tr/...

ille ölmesi mi gerek diye ağlıyordunuz ya hani. ille de sizin gibi ucuz oyunlarla kaşına dikiş mi atsaydık? mağdur edebiyatıyla mı hak dilenseydik sizin gibi?

peşinen söyleyeyim. ya benim gibi delille konuşun yada susun. zira kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz. bunca zaman verilmeyen kararları size yapılınca istemek sahtekarlık değil de nedir?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar