betizmmm

ceylan filtresi ile yaptığı tespit tarzında esprilerle ünlenen sosyal medya fenomeni.

ben takip ediyorum. naif ve komik.*
devamını gör...
hesabın gerçeğini bilmemekle birlikte çirkin betty'ye öykünmüş bir hesap adı gibi duruyor. eğer böyle bir izm olsaydı ülkemizde hayli takipçisi olurdu. estetik operasyon ve makyaj mucizelerinin tırtılları kelebeğe dönüştürdüğü ahir zamandayız nihayetinde.
devamını gör...
burada başlığı görünce hesabı biraz inceledim. cumali ceber'in şallı ve yaşı biraz daha küçük versiyonu.
bu kadar çok takipçisinin olması ise maalesef rezillik. bu kızı takip edip videolarını beğenen üniversiteli kızlar var. gerçekten çok yazık. kalitesizlik bu ülkenin her yerinde kol geziyor.
devamını gör...
42 bin kişi bunu takip ediyor. böyle tipleri görünce, bu kadar kişinin bunları takip ettiğini öğrenince yemin ediyorum insanın suriye'ye iltica edesi geliyor. belki az yaşarım ama en azından ortam nezih!
devamını gör...
kendisine gelene kadar ınstagram alemi ne yaptığını anlayamadığınız "boş beleş" hesaplarla dolu. kendince mizah yapan ve ortaya elle tutulur şeyler koyan bir abla bence. lüks hayatından kareler sunmaktan başka bir fonksiyonu olmayan milyon takipçili kişilerin yanında zemzem suyuyla yıkanmış kalır.
devamını gör...
snapchat uygulaması ile suratını garip, sesini gaz çekmiş gibi tuhaf bir hale getirip ınstagramda bir milyon marslının takip ettiği kız. açıkçası takip için kimin ne yaptığını umurumda değil, derdim; antep islahiyeli arkadaşım ubeyd in bu yaşam formunu neden takip ettiği. sen kavurmanin ve acı biberin insan hayatındaki yeri ve önemi hakkında kompozisyon yazıp seminer verecek çapta bir insandın suratında hayvan efekti olan bir kızın videolarinı takip edip keyflenecek biri değil. şimdi seni engelleyip kara listeye almak zorundayım. yerin hazır, gizlice justin bieber dinleyen emre nin hemen altında olacaksın.
devamını gör...
"naif ve komik" ten nerelere gelmiş kızcağız. bir dönem yegane instagram eğlencemdi. üzüldüm bu saygısız tavırlarını görünce. yazık.
devamını gör...
ukrayna'da yolda gördüğü kadına fahişe muamele yapan, içip sapıtan türkleri düşününce kendi çapında saçmalamış ve Allah akıl, fikir denip geçilmesi gereken kız.
devamını gör...
ya bu kızın yaptıkları salaklık tamam da eleştirilere bakıyorum yok bizi rezil etti yok sen yüce avrupalıya nasıl böyle yaparsın tarzında.

arkadaşım bu ülkede aynı salaklıkları yapan zibilyon tane youtuber var. siz bunlara gülerken avrupalıyı kendinizden daha mı saygıya değer görüyorsunuz?

bu arada başörtüsü de bu kadar gündeme gelmesinde etken.

t: türkiye 'de benzerlerine fenomen denilen dengesiz bir tip.
devamını gör...
yaptığı terbiyesizlik başörtüsünden dolayı bütün başörtülülere malediliyor iki gündür nefret kusuluyor. umarım bunun vebalini ağır şekilde öder.

edit : sözlükte iki adet fanı var galiba demek sizi de dışarıya salsalar böğürüp geleceksiniz aferin.
devamını gör...
ciddi ciddi 1,1m takipçisi olan kadın. şaka maka 1,1m insan betizmmm hesabını takip ediyor. diyecek bir şey bulamıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar