betül mardin

1926 istanbul doğumlu halkla ilişkiler uzmanı. kökleri muhammed' in torunu hüseyin' e kadar gittiği iddia edilen bir osmanlı ailesi olan mardin ailesinin ikinci çocuğudur. ünlü müzik yapımcısı arif mardin in ablası ve tiyatro oyuncusu haldun dormen nin eski eşidir. *

devamını gör...
türkiye'nin ilk halkla ilişkiler uzmanı. sosyetenin toplum duyarlılığı projelerinde görüşlerine başvurduğu akil kadın. çok yaşlı. arif mardin'in kardeşi.
devamını gör...
yüksek sosyetenin toplumsal duyarlılık projelerininin vazgeçilmez ismi, türkiye'nin ilk halkla ilişkiler uzmanı, muteber ve 'soylu' bir istanbul kadını. sosyete el üstünde tutuyor kendisini.
devamını gör...
ayşe arman'ın kayınvalidesi, türkiye'de halkla ilişkilerin divası olarak tanınır. uluslararası halkla ilişkiler derneğinin başkanlığınıda yapmıştır.
devamını gör...
küçükken dayak yediği için beyninin makine kullanımı ile ilgili kısmı zarar görmüş sanırım. araba falan kullanamıyormuş mesela bu cağnım hanımefendi, akıllı telefon kullanmayı bile zor başardığını söylüyor.
devamını gör...
bayıldığım, hayran olduğum bir insan. takdir etmek diyemiyorum çünkü haddim değil. inanılmaz başarılı, azimli, hırslı, adeta kendi hayatını sıfırdan örmüş bir kadın, iş kadını, anne. tedx konuşmasında fark edilmek ile ilgili şöyle bir alıntısı var: herhangi bir toplantıya girdiğinde toplantı sonunda bir soru sor, ama öyle bir soru sor ki, herkesin kafası dönsün, bu soruyu kim sordu desinler, sonra ikinci soruyu sor, aynı şekilde, ama sakın üçüncüyü sorma, çünkü gene kadın sordu derler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar