beyaz show

beyazıt öztürk'ün kaç yıldır potlarıyla götürdüğŸü kanal d programıdır.izlenme oranı sürekli bir iner bir çıkar.insanlar alışŸkanlıktan da izliyor olabilir artık.kaç sene oldu dile kolay.
devamını gör...
beyaz artık reyting kaygısıyla kıvranmakta olduğunu o kadar belli ediyor ki program esnasında birini dövmesinden korkuyorum. ne kadar saklarsa saklasın gizli bir gerginlik daima var.
demek ki neymiş ;
debdebeli bir stüdyo, göz alıcı ışıklar, bangır bangır bir müzikle bağırıp çağırarak stüdyoya konuk almakta reytingi bir yere kadar koruyormuş .
(bkz: reyting)
devamını gör...
beyazın artık yaşlandıgına delalet eden programdır . eğer bu sözlüğü okuyorsan ki mutlaka okuyorsundur . artık yaşına göre formatlar düşünmelisin çünkü beceremiyorsun artık
devamını gör...
artık sunucusunun da sıkıldığını düşündüğüm vefakat gelirinin iyi olması ve yerine bişey koyma noktasında zorluk çekilmesi gibi etkenlerle beraber izleyici kitlesinin de azımsanmayacak kadar çok olması sebebiyle yayın hayatına henüz hala devam eden tv programı.
devamını gör...
iyiyidi ,heyacanliydi para, san, sohret sonrasinda kilasik durum tutekitim toplumu tuketti onuda veya tukendi uretirken tuketilmek icin uzatmalari oynuyor bence .
devamını gör...
gelen konuklara bu kadar yağlama yıkama yapan başka biri var mı diye düşündüm sabah kuşağından kanaldaşı seda sayan'a denk geldim.bu tavırlarından dolayı zamanında sezen abla ders vermişti ama beyaz aynı beyaz...seda aynı seda...kanal d...aynı kanal d...
devamını gör...
artık beni hiç güldürmeyen program...

en muhteşem dönemi o beyaz atlı prens'in, psikopatın, hüsmen dayının olduğu bölümlerdi...
devamını gör...
beyaz starla anlaştıktan sonra sanırım artık yapılmayacak olan showdur. türk insanı alışmıştı beyaz showa pek iyi olmadı açıkcası bu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar