beylikdüzü`nde oturuyorum denilince, istanbul`a da geliyor musun bazen diye laf çakılan muhitin geldiği son nokta. istanbul dışında oturanlara şöyle anlatayım.

beylikdüzü - budapeşte taksi fiyatı : 190 try
beylikdüzü - beşiktaş taksi fiyatı : 210 try


heh öyle ninesinin marsından bir yerden bahsediyoruz. beş saat bakışmalı sanat filmlerinden tutun, metalcilerin klip çektiği o boş fabrikaların olduğu yer ne hale gelmiş görmeyeli. beylikdüzü geyikleri arta dursun, bu emlak balonuyla nereye kadar gidilecek merak ediyorum. hayır daha bu 3.5 milyon suriye`li kardeşe ev yapılmadı , kanal istanbul var.

zaten şu hayatta iki şey yalan : bir aşklar, bir de bitcoin fiyatı..dipnot: https://www.hurriyetemlak.c...
devamını gör...
kıçı kırık izmir'de itinizi baglasaniz durmayacak dapdaracik evlerde kiraların bin küsur liradan başladığını düşünürsek adı sanı ülkece malûm istanbul ilçesi için yine normal fiyattır.
devamını gör...
1+0 stüdyo ve 1+1 dairelerin 800-900 tl olduğu muhit. sadece bu fiyatlar olsa tamam dicem bi de bunun aidat parası var ki 200-400 arası neymiş havuzluymuş dünyanın en saçma yeri.
devamını gör...
bir zamanlar kiradan tasarruf etmek için uzaklığı kafaya takılmadan gidilen ilçelerden birinde kiraların geldiği son durumdur. ama saolsun yaşam mimirı inşaat şirketlerimiz ırzına geçmiş yeterince.
devamını gör...
3 sene kaldığım ve dokuzdan sonra asla dışarı çıkılmaması gereken sözde nezih yerdir.millet dışarıdan bakınca 'aa çok elit,hımmm çok güzel' diyor da ben mi cinsim bilmiyorum önümde araba çalan,bali,esrar çeken daha kötüsü takip eden tiplerle çok karşılaştım.ben 2 sene önce 950 tl kirayla çıkmıştım şimdi sokakları altın kaplama herhalde.
devamını gör...
taşı topragi altindir deyip vaktiyle kalkip göç edilen ,derme catma evleri gecekondulariyla ,çarpık kentlesme timsali olan güzelim sehrin ; bu kez muntazam binalarla halusinasyon yaratarak hem de cep yakarak sakiniyle kafa bularak hiç edilmesidir.
devamını gör...
metrobüs silivriye kadar uzatılırsa hatta tekirdağ şehir merkezine bağlanırsa beylikdüzü şehrin ortası olacaktır! geleceği gören vizyon sahibi ev sahiplerinin akıllı yatırım yapmalarına şaşırmamak lazım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar