beymen

fulya'da outlet mağazasını açmış olan markadır . bssd (beymen seri sonu defolu) adı altında açılmıştır . gerçekten süper indirimler yakalayabileceğiniz bir yerdir . örnek vermek gerekirse 4000 lira olan bir elbise 1500 liraya düşmüştür outletinde . almayanı döverler böyle fırsatlarda . benden söylemesi .
devamını gör...
1125 liralık anahtarlık 675 liraya düşmüş.hayır insanda alan kişiye gıptadan ziyade beyninden bir parça koparıp ikimizde idare ederiz al al diye eline sıkıştırma hissi uyandırıyor. * *

http://www.cogitosozluk.net...

add it:1695 tl ye ipad kılıfı da var imiş.artık kılıf ipade uydurulur herhal.benim acil sitesinden çıkmam lazım.ortalık karışıyor.
devamını gör...
prestij satıyoruz diye efelenmek artık kapitalist deyyusların ana sloganı. asgari ücret 773,01 tl iken( evet bu kadar net) insanın alnından kaşımak demektir bu. buradan geldik sınıf farkına, ezilene ve sömürülene. şimdi girmesek de olur zira kul olmak ile kabullenmek arasında gidip gelen nazik varlığımız zarar görebilir. kıyamam bize!
devamını gör...
iş başvurusu kabul etmiyorlar bu sertifika olmadan. ileri derece ingilizce bilmek ve üniversite mezunu olmak gerek çalışan olmak için. hatta müşteri olmak için bile ingilizce bilmek lazım sanırım, en azından ingiliz aksanıyla türkçe konuşursak da olur diye düşünüyorum ben.*

--- alıntı ---

beymen mağazacilik sertifikasyon programi

beymen'in çalışanlarının sürekli gelişimlerine olduğu kadar kusursuz hizmet anlayışına verdiği önemin göstergesi olarak şubat 2006 tarihinde başlattığımız beymen mağazacılık sertifikasyon programı, beymenliler'in mesleki ve yönetsel becerilerine yatırımın yanısıra kişisel gelişimlerine de destek olan uzun soluklu ve keyifli bir yolculuktur.

--- alıntı ---
devamını gör...
isminin hikayesi şöyleymiş:
sadece erkekler tekstil ürünleri üretmek amacıyla yola çıkan şirketin ilk toplantıntısında bulunanların tamamı ''bey'' miş. düşünerek konumlandırılıyor. global olabilmesi içinde ingilizcede ''bey'' anlamına gelen ''men'' kelimeside ''bey'' in sonuna eklenir ve ''beymen'' ortaya çıkar.

devamını gör...
kerizlerin uğrak yeridir. ne kadar kaliteli olursa olsun bir kıyafetin asla etmeyeceği fiyatlarda ürün satıyorlar. tabi bulmuşlar sömürecek kesim, onların da derdi sanırım bak bin tl bi gömleğe verdim diye hava atmak olsa gerek.

anlamlandıramıyorum bir türlü yani.. böyle sömürücülük, fahiş fiyata ürün satmak, ve bunu alanların olması.. ne duruma gelmişiz. iktisat , tasarruf hak getire.

hayır züğürt değilim,zenginin malı da çenemi yormuyor, ben bu insanlara acıyorum gerçekten..

hayır o kadar pahalı satıyorsun bari adam gibi bişe çıkar ortaya, kardeşim üstüne para versen giymez bunu; http://www.cogitosozluk.net...
devamını gör...
araba fiyatına mont olduğu iddia edilen bir şey satan giyim markası. http://www.cogitosozluk.net...
özelliklerine bakayım dedim belki bu yüzyılda dinozor falan bulup onun derisinden yapmışlardır, o yüzden bu kadar pahalıdır diye düşünürken dumur oldum yemin ediyorum. özellikler aynen şöyle:
"süet, uzun kollu, delik detaylı, fermuar kapatmalı, kollarda düğme detaylı, cepli"...
olum insan az utanır lan? gelen müşteriyi böyle mi ikna edeceksiniz? "...eee işte bu montumuzun da kolunda düğme var, fermuarla da kapatılabiliyor o derece yani. cebinin de olduğunu ayrıca belirtmeden geçemiyicim"
ne kadar zevksiz tasarımları olduğu konusuna girmiyorum bile.
devamını gör...
tayyip erdoğanın adana mitinginde alışveriş yapmayın bu mağazadan diye çağrıda bulunduğu markadır.

sayın başbakanım biz alışveriş yapmak istesekte yapamayız ki zaten.
devamını gör...
kalteli markadır,
geçkten kıyafetler on numarödür,
fiyata bakarsanız evet pahalı denilebilir o kaliteye
ama zaten kıyafetten ziyade marka satıcısı değil mi bunlar.
o markaya o para verilir arkadaş.
devamını gör...
malı sözlüklerin çenesini yoran marka. üçbinbeşüz tane başlık açıldı yok bilmem kaç bin liralık çorap yok kaç milyorluk elbise şu bu.
devamını gör...
türkiye genelinde 26 mağazaya sahip, kalitesinden ödün vermeyen, ülkemizde hazır giyimin öncülerinden sayılan boyner holding bünyesindeki markadır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar