bez çanta

yeni modamız. kullanımı aman aman yayılmadı ama pek çok firma bez çanta üretmekte. gözüm gitmiyor da değil hani, böyle kendi yükün azmış gibi bir de çantanın yükü eklenmiyor filan. yine de benlik değil sanırım.
devamını gör...
uzerine istedigin deseni yazacagin diledigince susleyecegin yapımı pratik bez olmasiyla dogaya zarar vermeyen sahane guzellik. yaza birkac tane dikip carsiya pazara onla gidip poseti cikarmak lazim bu hayattan..*
devamını gör...
tanıdık bir arkadaşın bez çanta firması var. onu ziyarete gittiğimde ilber ortaylı'nın çok cahilsin keşke okusan adlı kitabı için bez çanta basılıyordu.
daha reklamı falan çıkmadan benim kitaptan haberim olmuştu. ancak kimseye söylememem için sıkı sıkıya tembihlemişlerdi. kitap bez çantası ile birlikte satışa çıktı. güzel ve farklı bir satış tekniği olduğu için çok beğenildiğini söylemişti arkadaşım.

http://m.kitapyurdu.com/ind...
devamını gör...
güneş kremi, yüz kremi filan alırken ismi lazım değil firmaların plaj çantası ayağına hediye ettikleri çanta türü. gerçi şimdi firmalarda cimrileşti vermiyorlar artık fakat iyi stok yapmışım. eşe dosta da verdim birkaç tane. harbi kara kara ben bu çantaları nerede kullanacağım diye düşünüyordum. (plaja sepetle gidenlerdeniz biz kardeş) yeni düzenleme sağolsun kendileri artık çarşı pazar çantam olacak. bez çantalarda bir işe yarasın değil mi ama.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar