#haber 

cumhurbaşkanı erdoğan, "bu seçimlerde biz bez torba ve kenevirden yapılan filelerle meydanlarda olacağız. biz kampanyamızda doğa ile bütünleşecek olan bez ve file ile bu yola çıkacağız. milyonlarca bez torba ve fileyi seçim kampanyalarımız kapsamında vatandaşlarımıza dağıtacağız." dedi.

haber

clickbait usülü bir başlık oldu, evet seçim promosyonu olarak tabiki. siz ne zannediyordunuz ki ?*
annem de en sevdiği çarşafı kesip biçip özenmiş çanta yapmıştı daha yeni. oldu mu şimdi ?
kenevirden diyor, sağlamdır. bari içi dolu dağıtsa...
devamını gör...
akpli vatandaşları coşturacak açıklama.

üzerinde akp logosu bulunan bez torba ve fileyi bir tek akp liler yanında taşır. dağıttıklarında geri çevirmem alırım, marketten 25 kuruşa poşet alır içine koyar çöpe yollarım.
devamını gör...
işte hizmet diye buna derim ben. ulan ne güzel be. şimdi o torbayı alıyorsun ve millet bahçesine gidiyorsun. bahçede gezerken sana verilen yerli ve milli keki de o torbada taşıyorsun ve keki yedikten sonra elinde torba ile millet bahçesinde yatıp yuvarlanıyorsun.

işte reis farkı diyorum.
devamını gör...
vatandaşı olmasan eğlenceli ülke aslında. artık sadece gülüyorum.
gün geçmesin türkiyede insanlık onuru ayaklar altına alınmasın. üzerine bir de alkış almasın...
devamını gör...
bir ülke düşünün... o ülkenin devlet başkanı poşet ve filelerle uğraşıyor. ya her konuda meselelerimiz bitti de poşete falan kaldık, ya da ülkeyi yöneten kadroda yöneticilik vasfı başka kimselerde yok ki devlet başkanı herşeyle ilgileniyor.
devamını gör...
yanlış hatırlamıyorsam, bundan bir veya iki seçim once etnik desenli metal bir kutuda güzel bir kahve, yaninda da güzel bir kagitta dedemin ismiyle reisin mektubu vardı. hala içmez o kahveyi saklar. bizzat onun elinden gelmediğinin de farkında hatta ona rağmen saklar elinde. aslında bizim insanımızın gönlünü kazanmak bu kadar basit. sizin gözünüzde halk şuncacık poşete kanıp oy verecek tabii siz böyle algılıyorsunuz. normal böyle karşılamanızda. sağduyusuz bir muhalifsiniz zira. ama bu kadar da basit işte. neyse siz şu insanların gönlüne giremeden göçüp giden liderlerinizle biraz daha muhalefet ededurun. küçümsediğiniz millet alim olmasa da ariftir zira..
devamını gör...
bu dönemde, poşetsizligin zirve yaptığı kardeşi kardeşe kırdıran böyle bir dönemde! gurur yapılmayacak mesele tabi ki alırım. hem yukarıda bir yazarın dediği gibi benim de bez poşetlere zaafım var. devlet beni tanıyor. oyum akp ye.
devamını gör...
neyse en azından poşet ücretini muhalefete kitlemeden halka file vs hediye edeceklerini söylemiş. ampül, ya da tayyip ağanın uzaklara bakan fotosunu üzerlerine basmazlarsa alır kullanırız..
devamını gör...
kim demiş ücretsiz dagıtılacagını.
bunun sponsoru siyasi partilere herseçim öncesi dagıtılan hazine yardımıdır.
yani senin benim vergilerimle ağalık yapıyorlar.
ez cümle poşet promosyoncusu akp.
devamını gör...
poşet konusu bu kadar gündemdeyken akıllıca bir seçim öncesi promosyon kampanyası olmuş. muhalefet bu fırsatı da kaçırmış.

muhalefetten biri yapsaydı da akp'liler küçümserdi. ülkedeki seçmen kitlesi ilkokul çocuğu gibi davranıyor çünkü.
devamını gör...
poşet yasasının çevre kirliliğini önlemek için yürürlüğe girdiğini iddea eden açıklama olmuş.

piyasayı tekeline geçirmiş zincir marketlerin ,poşetide parayla satma baskısına boyun eğmek zorunda kalmış olmaları değil yani mesele.

mesele çevre kirliliği.

aha buradan tüm hint okyanusuna zehirl.. aman selamlar sayın cumhurbaşkanım.

https://www.google.com/url?...
devamını gör...
bez çanta ve file güzeldir. 2 filem var ama bez çantam yok, isterim ama üzerinde(hangisi olursa olsun) parti logosu olan hiçbir şey istemem.
devamını gör...
poşeti 25 kuruş yapıp üstüne de bez torba ve fileleri vatandaşa ücretsiz dağıtmak gerçekten güzel bir taktik.

oyum size cumhurbaşkanım!

tanım: bir açıklama.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar