bilal erdoğan ın başkanlık sistemi yorumu

bilal erdoğan'da başkanlık sistemi için kendi yorumunu yapmış.

başkanlık sistemi, tayyip erdoğan varken değil, tayyip erdoğan yokken ihtiyacımız olan bir sistem. türkiye'nin geleceği için, türkiye'nin gerçekten merkez ülke olabilmesi, bu kazanımlarını asla kaybetmemesi için, 7 haziranda sandıklarda avazımız çıktığı kadar bu mesajı haykıracağız inşallah"
devamını gör...
ya arkadaşım çocuklar karışmasın bu işlere yeminlen bak. olmuyor arkadaşım işte. perinçek'in oğlu, necip fazıl'ın oğlu, erbakan'ın oğlu, yazıcıoğlu'nun damadı vs boşverin kardeşim genetik değil ne de olsa.
devamını gör...
özet geçiyorum: siz hepiniz babam tek

bu ülkede siyaset yapan, erdoğan'ı erdoğan yapan vekillerini bakanlarını, parti kurmaylarını küçük gören açıklamadır. kibir içerir.
devamını gör...
kaş yapayım derken göz çıkarmıştır.
yani bu sistem babamın şahsı için değil, ülke menfaati için babamdan sonra da lazım demek istemiş ama diyememiştir.
tabi edebi zekasına bir şey diyemeyiz. çünki çoklu zekâ kuramı diye bir şey var. ben 9. bir zekâ daha ekleyip ticari zekâsını ve bu genç yaşta gemiciklerini ve ticaretini okullarda girişimcilik derslerine girip anlatıp eğitime bir katkısını olmasını diliyorum...

yani bir insanda farklı bir zekâ gelişebilir. mesela benim sayısalım pek iyi değildir. adamın edebi zêka yok belki ifade edemiyor ama ticari iq harika!...
tebrik ederiz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar