bilal erdoğan’ın siyasete girmeme nedeni

yoğun geçen okçuluk ya da radyoda müzik uğraşısı olabilir diyeceğim de sanmıyorum. yeterince erdoğan ailesi üyesi varken biri de kendi halinde kalırsa sıkıntı olmaz. üstelik kendisi siyasette yer almıyor ama fiziksel olarak, aslında o kalbimizde yaşıyor. *
devamını gör...
ailenin psiliklerini örtecek biri lazım olduğu içindir. okçular vakfı kurup vergi kaçırmak, para aklamak, italyada amerikada vs. aile varlığını alttan alttan büyütmek geliştirmek ve buna benzer bütün ticari faaliyetleri yürütmek... akp'nin ya da erdoğan'ın ticari lobisi kendisi. siyaset ile göz önüne çıkarsa pislikler ortaya çıkar. alttan alttan iş götürmek daha emniyetlidir.
devamını gör...
sonuçta siyaset olmadan da kazanılabiliyor çünkü. yeteneksiz adamın adı çokomele çıktı, millet kafa buluyor. kendisi de bu duruma mı düşsün. böyle rahat. bak hatta bulunduğu konumda okçuluk gibi chp'li biri iştigal etse eşşek sudan gelene kadar döveceğimiz bir şeyle uğraşıp ata sporu dedirtmeyi ve senin ömründe kazanamayacağın parayı yardım almayı başarıyor. e niye kafasını ağrıtsın ki.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar